YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Sosnowiec

 

monitoring gps sosnowiecNowoczesna telemetria i system monitorowania pojazdów GPS zdobywa coraz większe uznanie wśród użytkowników. Aby się o tym przekonać napisz do nas lub zadzwoń. Dobierzemy dobry lokalizator GPS do samochodu jakim jeździsz i wykorzystujesz w swojej firmie lub do użytku codziennego. Nowoczesne spojrzenie na kierowcę oraz monitoring pojazdów GPS to jest to co nas wyróżnia spośród konkurencji.

Sprawdź nasz system monitoringu GPS bez umowy. Wypróbuj system wspomagający proces ECODRIVING i doskonal oszczędny sposób prowadzenia samochodu oraz swoją technikę jazdy autem.

Nie ma nic gorszego niż stare nawyki i przekonanie, że robimy wszystko poprawnie oraz że jesteśmy najlepszymi kierowcami. Aby się o tym przekonać zachęcamy przetestować naszą aplikację.

Ecodriving pozwoli każdemu użytkownikowi obniżyć koszty eksploatacji pojazdów oraz wprowadzić spore oszczędności poprzez zmniejszenie zużycia paliwa.

kontrola paliwa w firmieDowiesz się również dzięki aplikacji:
- jak oszczędnie jeździć samochodem
- jak doskonalić technikę prowadzenia auta
- co to jest ekonomiczna jazda samochodem i na czym ona polega
- jak zaoszczędzić na paliwie
- co to jest i co oznacza ekologiczny styl jazdy autem
- jak jechać oszczędnie na trasie i jak w mieście samochodem
- jak poprawnie przyśpieszczać samochodem
- jak zmieniać biegi i dobierać przełożenia - czym się kierować?
- jak prawidłowo hamować autem,
- jak oszczędnie jeżdzić autem
- na czym polega i co to jest ecodriving
- czy oszczędna jazda autem musi być powolna?
- ile można zaoszczędzić jeżdzić eco
- ile można zyskać stosując ecodriving?

TruckOnline to system monitorowania pojazdów, który pozwoli każdemu użytkownikowi dowolnie dopasowywać profil systemu pod własne wymogi i płacić za raporty dokładnie wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba. Sam zarządzasz swoim kontem i włączasz raporty w pojazdach, które jeżdzą a nie stoją.

- śledzenie i lokalizacja pojazdu GPS - stanie się od tej pory rzeczywista. Zawsze sprawdzisz i będziesz wiedział gdzie znajduje się Twój pojazd. Dzięki temu zawsze będzie można przewidzieć o jakiej porze dojedzie w zaplanowane miejsce.

- monitorowanie zużycia paliwa i kontrola zużycia paliwa - teraz w łatwy sposobów porównasz rzeczywiste tankowanie z dokumentem źródłowym dostarczonym przez kierowcę. Kontrola paliwa w firmie stanie się jeszcze bardziej precyzyjna. Z dostępnych raportów zawsze zobaczysz jak był eksploatowany pojazd, jak przeciążany oraz czy nie występowały upusty paliwa albo kiedy i w jakich miejscach.

- system identyfikacji kierowców - w prosty sposób zawsze odtworzysz kto i kiedy danym pojazdem podróżował.

- zarządzanie pracą przedstawicieli - system lokalizacji pojazdów gps pozwoli ustalić gdzie znajdują się i w jakim czasie Twoi pracownicy. Sprawdzisz również bez ich wiedzy czy nie wykorzystują samochodów niezgodnie z przeznaczeniem czyli zamiast do celów służbowych do celów prywatnych.

- monitoring samochodu, pojazdu firmowego - podstawa to wiedzieć gdzie i jak! To właśnie tu otrzymasz najważniejsze informacje o Twoim aucie.

- GPS w samochodzie i do samochodu - z racji tego, że na potrzeby naszej aplikacji tworzymy lokalizatory gps i dobieramy je do Waszych oczekiwań bez konieczności przepłacania jesteśmy pewni otrzymywanych informacji dostarczonych z CAN przy jego użyciu na potrzeby aplikacji.

- kontrola kierowców GPS - zamiast karać kierowców nagradzaj ich za najlepszą jazdę autem

- lokalizacja samochodów i raporty drogowe. Zawsze odtworzysz w jednym miejscu gdzie o jakiej porze, z jaką prędkością i przez kogo był prowadzony pojazd. Wprowadź ranking kierowców i nagradzaj najlepszych.

Zostań świadomym użytkownikiem aplikacji. Płać wtedy kiedy tego potrzebujesz i niewiąż się żadną umową. Zawsze jeśli uznasz, że nie zamierzasz ponosić dodatkowych kosztów będziesz mógł z tego zrezygnować bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitorowanie pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Gliwice

Monitoring GPS Bełchatów

Monitoring GPS Kołobrzeg

 

Monitoring GPS Świnoujście

Monitoring GPS Wałcz

Monitoring GPS Hrubieszów

 

Monitoring GPS Słupsk

Monitoring GPS Tomaszów Lubelski

Monitoring GPS Warszawa

 

Wypróbuj Monitoring GPS we Wrocławiu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!