YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Opole

 

Monitoring GPS OpoleMonitoring auta GPS Opole – to oferta dla wszystkich Państwa, którzy mają zarejestrowaną firmę na Nizinie Śląskiej – w mieście Opole.

Współpraca lokalizatora GPS z cyfrowym tachografem

Tylko niektóre typy cyfrowych tachografów i do tego z nowym oprogramowaniem pozwalają na pobranie kompletu danych ze swojej pamięci (pliki DDD). Pozostałe pozwalają wyłącznie na odczyt aktualnego statusu i identyfikatora kierowcy.

systemy identyfikacji kierowcówW przypadku podłączenia do tego urządzenia trzeba zwracać uwagę nie tylko na komplet informacji ale także na ich dostępność na postoju. Podłączenie rejestratora do magistrali która usypia po wyłączeniu stacyjki powoduje, że dostępność danych jest ograniczona tylko do czasu w którym kierowca ma uruchomiony silnik. Jeśli wyłączy stacyjkę i np. zmieni status pracy – rejestrator nie zarejestruje tego stanu. Cena tego rozwiązania na rynku jest bardzo zróżnicowana. Nasza firma oferuje stałą cenę za urządzenie gotowe do pozyskiwania informacji online w każdej chwili  i do dowolnego typu tachografu. Niektórzy dostawcy życzą sobie dodatkowych opłat niekiedy przekraczających 1500 PLN.

Sprawdź TruckOnline - system monitorowania pojazdów gps bez umowy! Lokalizatory GPS, których jesteśmy producentem jak i nasza aplikacja sprawią, że monitoring samochodu będzie usprawnieniem w każdej firmie - transportowej, usługowej, handlowej. Monitoring do samochodu każdej kategorii! Zadzwoń doradzimy jaki wariant wybrać, a nasi instalatorzy zamontują dobry lokalizator gps w aucie i wykonają jego test. TruckOnline to nie tylko śledzenie samochodu GPS. Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł monitorować auto w strefie, zarządzać pracą przedstawicieli handlowych, identyfikować kierowcę pojazdu, zarządzać flotą pojazdów oraz poprzez ecodriving analizować styl jazdy kierowcy. Sprawdź ile kosztuje gps do samochodu w naszej firmie!

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla możliwości cyfrowego tachografu i lokalizacji GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Bydgoszcz

Monitoring GPS Białystok

Monitoring GPS Łódź

 

Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Gdańsk

 

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Wrocław

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Opolu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!