YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Kraków

 

Monitoring GPS KrakówMonitoring GPS pojazdów Kraków to nasza oferta dla firm i właścicieli pojazdów, fleet managerów z Krakowa i województwa małopolskiego. TruckOnline ma także swojego przedstawiciela w Krakowie.

Jazda prywatna i służbowa

Czy w firmach z Krakowa, także jest potrzebne rozliczenie tego parametru?

Od momentu, w którym urząd skarbowy wymaga dokumentu jakim jest ewidencja przebiegu pojazdu VAT pojazdu służbowego, pojawiała się możliwość policzenia kilometrów, które kierowca pokonuje prywatnie nie generując dla firmy przychodu. Funkcja może być realizowana automatycznie poprzez określenie godzin pracy pracownika ale także może być zrealizowana za pomocą mechanicznego przełącznika zainstalowanego w samochodzie. Jeśli kierowca realizuje przejazd prywatny musi nacisnąć przełącznik systemu monitorowania GPS w pojeździe sygnalizujący podróżowanie poza godzinami pracy. Jeśli tego nie zrobi, jazda będzie zaliczona na poczet przejazdów służbowych. Gdyby się okazało, że pracownik zapomni użyć przełącznika przed wyjazdem poza miasto w weekend, złożone systemy zarządzania flotą poinformują o takich nadużyciach.

kontrola zużycia paliwaWprowadź kontrolę kierowców GPS w swojej firmie. Sprawdź czy samochody są używane do celów prywatnych czy do celów służbowych. Ustal strefę i monitoruj rzetelność jazdy swoich kierowców. System monitorowania pojazdów w wydaniu TruckOnline zapewnia skuteczne raportowanie wszystkich procesów zachodzących w relacji kierowca/samochód/firma.

Lokalizacja GPS pojazdów umożliwi weryfikację przejechanych tras oraz pozwoli zweryfikować zakupione paliwo zestawiając raport tankowań z dokumentem źródłowym.

Kontrola kierowców GPS - pracowników przebywających poza firmą pomoże ustalić gdzie rzeczywiście się znajdowali w godzinach pracy oraz czy auta firmowe były w godzinach pracy wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem a więc do celów firmowych a nie do celów prywatnych.

Wszyscy nasi klienci, którzy zdecydowali się na na wprowadzenie naszego systemu do monitorowania samochodów firmowych potwierdzą, że lokalizacja samochodu poprawiła efektywność pracy i pozwoliła wprowadzić oszczędności.

Monitoring floty pojazdów gps działa bardzo skutecznie ponieważ:
- jesteśmy otwarci na wasze uwagi,
- dobieramy zawsze najlepsze rozwiązanie dla każdego użytkownika,
- doradzamy i pomagamy wybrać odpowiedni dobry lokalizator GPS do każdego samochodu  (nadajnik GPS do auta),
- mamy ogromne doświadczenie na rynku ponieważ zajmujemy się lokalizowaniem pojazdów oraz udoskonalaniem naszego systemu monitoringu i lokalizacji pojazdów GPS od wielu lat.

Wybierz TruckOnline - system lokalizacji GPS bez umowy. Sam decyduj za co płacisz i kiedy płacisz. Zarządzaj własnym kontem wedle potrzeb. Monitoruj pojazdy kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz. Aktywuj raporty potrzebne i zbieraj dane do analiz i porównań aby informacje z nich dostarczane były pomocne.

Skorzystaj również z systemu wspomagającego proces Ecodriving. Doskonalenie sztuki jazdy autem w celu osiągnięcia oszczędności. Premiuj w oparciu o wprowadzony ranking kierowców najlepszych kierowców, którzy przyczyniają się do powstawania oszczędności w firmie!

 

Sprawdź nasze rozwiązania [systemu monitorowania GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Biała Podlaska

Monitoring GPS Bielsko Biała

 

Monitoring GPS Tarnów

Monitoring GPS Przemyśl

Monitoring GPS Nowy Sącz

 

Monitoring GPS Krosno

Monitoring GPS Częstochowa

Monitoring GPS Piła

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Krakowie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!