YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

ceny systemów monitorowania GPS

Dzisiejszy rynek jest bardzo łaskawy dla chcących wyposażyć swoją flotę w system monitorowania GPS. Po za możliwością bezpośredniego zakupu sprzętu na własność umożliwia również dzierżawę, subsydiowanie oraz leasing.

Ceny Monitoring GPSZakup systemu za gotówkę – najbardziej powszechny system rozliczenia się za profesjonalne systemy GPS. W tej części rynku nie znajdziesz urządzenia GPS za złotówkę.

Monitorowanie aut - wady i zalety

Dzierżawa systemu monitorowania – zazwyczaj koszt takiej usługi wkalkulowany zostaje w abonament miesięczny. Jest to bardzo wygodny sposób finansowania, ponieważ nie wymaga od kupującego dużego wkładu finansowego. Wadą tego rozwiązania jest fakt, że po upływie okresu umowy sprzęt nie jest własnością kupującego jak również bardzo często praktykowana jest metoda instalacji używanego urządzenia GPS (lokalizatora GPS) pochodzącego z demontaży. Jakość takich praktyk pozostawia wiele do życzenia ale cena jest minimalna.

Subsydiowanie urządzeń GPS – jeden z najbardziej popularnych sposobów finansowania sprzętu najlepiej znany z branży usług GSM, polegający na rozłożeniu kosztu zakupu sprzętu na czas trwania umowy monitoringu.

Leasing systemów GPS – jest to rodzaj zakupu, usługi zwanej monitorowanie gps, razem z nowym pojazdem. Na polskim rynku są już firmy leasingowe oferujące taki sposób finasowania.

Mając na uwadze dobrodziejstwa wszystkich mechanizmów finansowania należy pamiętać, że wciąż najtańszy jest zakup sprzętu na własność, ponieważ dzierżawa, subsydiowanie i leasingowanie nie jest niczym innym jak pewną formą kredytowania, a więc do ceny sprzętu należy doliczyć jej koszty.

Wypróbuj Monitoring GPS bez umowy

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (5 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież