YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring pojazdów bez umowy

 

System monitorowania pojazdów bez umowy

System monitorowania pojazdów GPS w wydaniu TruckOnline jest systemem dobrowolnym. Naszych klientów nie wiążemy umowami i ściśle określonym abonamentem. Tworzeniu aplikacji przyświecała idea jaką jest monitoring pojazdów bez umowy i monitoring pojazdów bez abonamentu ściśle określonego. Sam ustalasz budżet jaki chcesz przeznaczyć na monitorowanie pojazdów w danym miesiącu. Poprzez dostęp do aplikacji i utworzonego w niej konta twojej firmy i panelu z pojazdami sam zarządzasz kontem uaktywniasz raporty i je dezaktywujesz.

Monitoring pojazdów bez umowy

Jeśli dany pojazd będzie odbywał ściśle określoną trasę sam decydujesz jakie informacje są ci potrzebne. Czy wystarczy sama lokalizacja pojazdu na trasie, czy potrzebny jest roaming, czy interesuje nas raport ekonomicznej jazdy w celu sprawdzenia jak eksploatowany jest pojazd lub może czas pracy kierowcy w celu rozliczania delegacji służbowych. Po każdej trasie dany raport, za który pobieramy abonament może być w każdej chwili zdezaktywowany. Nie musisz za niego płacić jeśli dany pojazd nie odbywa trasy tylko przebywa na parkingu. Dowolność kreowania wydatku to siła naszego systemu TruckOnline. W każdej chwili jeśli uznasz ze nie jesteś zainteresowany korzystaniem z naszej aplikacji możesz wycofać się z współpracy z nami i nie robić niczego na siłę. Oczywiście jeśli w trakcie współpracy zajdzie taka potrzeba i zechcesz skorzystać ze wsparcia naszych konsultantów zawsze służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. 

Nasz monitoring pojazdów gps bez umowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy coraz większa liczba klientów korzystających z naszej aplikacji. Sprawdź monitoring gps cennik i zostań jego świadomym użytkownikiem. Wydawaj swoje pieniądze mądrze. Płać wtedy kiedy tego rzeczywiście potrzebujesz. Używaj aplikacji i korzystaj z raportów, które są naprawdę potrzebne! Przetestuj naszą aplikacja TruckOnline i sprawdź jak wygląda monitoring pojazdów cennik.

Wypróbuj Monitoring GPS bez umowy od Truck Online

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!