YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Stalowa Wola

 


monitoring gps stalowa wolaJeśli prowadzisz firmę transportową w Stalowej Woli albo jeżeli wykorzystujesz pojazdy na prowadzenie działalności gospodarczej na jej terenie sprawdź system monitorowania pojazdów GPS w wydaniu TruckOnline firmy Lincor.

Dzięki naszej aplikacji w łatwy sposób sprawdzisz:
- lokalizację pojazdów w mieście lub na trasie,
- uzyskasz historię przejechanych tras ,
- będziesz mieć wgląd w tankowania samochodu a tym samym kontrolę nad zatankowanym paliwem i przejechanymi km (pomiar paliwa),
- informację, który kierowca w jakim dniu korzystał z samochodu.

Informacje pozyskiwane przy użyciu naszych lokalizatorów w łatwy sposób pozwolą gromadzić wszystkie informacje i udostępniać je po przetworzeniu w naszej aplikacji w formie raportu jaki konkretnie potrzebujecie.

nadajnik gps w samochodzieZarządzanie flotą pojazdów firmowych poprzez monitorowanie samochodów to w obecnie standard, który nie tylko ułatwia optymalizację kosztów firmowych ale również pozwoli na łatwiejsze zarządzanie kosztami z uwzględnieniem przejechanych czy pokonywanych tras przez auta firmowe.

Specjalnie przygotowany raport ekonomicznej jazdy może premiować nie tylko kierowców poprzez dostarczanie wielu informacji o sposobie ich jazdy (długości drogi hamowania, sposobie hamowania pojazdem w przypadku samochodu ciężarowego lub autobusu, nadmiernym przyspieszaniu, przeciążaniu pojazdu poprzez niewłaściwą jazdę).

Wszechstronność aplikacji, a w szczególności uzyskiwanych i generowanych raportach po wcześniejszym wykupieniu odpowiedniej funkcji pozwala ją wykorzystywać zarówno w samochodach ciężarowych jak również w autach osobowych i maszynach budowlanych.

 

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla lokalizacja pojazdów gps i kontrola pomiaru paliwa] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Mielec

Monitoring GPS Dębica

Monitoring GPS Sanok

 

Monitoring GPS Jarosław

Monitoring GPS Inowrocław

Monitoring GPS Kraśnik

 

Monitoring GPS Ciechocinek

Monitoring GPS Jasło

Monitoring GPS Radom

Wypróbuj Monitoring GPS w Stalowej Woli

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!