YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Rzeszów

 

Monitoring GPS RzeszowGPS Monitoring Rzeszów to oferta TruckOnline dla mieszkańców stolicy województwa podkarpackiego i siedziby władz powiatu rzeszowskiego. Dla firm powyżej 20 pojazdów, z tego rejonu proponujemy 10% zniżki na wybrane usługi systemu monitorowania pojazdów TruckOnline

Czy w systemach zarządzania flotą GPS jest możliwe skanowanie dokumentów i ich natychmiastowa wysyłka?

Profesjonalny lokalizator GPS do samochodu LX1 przeznaczony do zarządzania flotą pozwala na wykorzystanie skanera mobilnego jako przenośnego biura. Kierowca monitorowanego pojazdu może zeskanować dokument w samochodzie a zamontowany rejestrator LINCOR LX1 zajmie się przesłaniem zeskanowanego obrazu do serwera. Nie ma żadnych ograniczeń w ilości przesyłanych dokumentów. W przypadku braku sieci GSM urządzenie telemetryczne magazynuje dokumenty w podręcznej pamięci. Tego typu rozwiązanie pozwala na usprawnienie obiegu dokumentów w firmie.

lokalizator samochodu gpsJeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje, albo ile będzie kosztował gps do samochodu w Twojej firmie lub do Twojego auta, którego jesteś właścicielem zadzwoń do nas lub napisz, a my przygotujemy ofertę na monitoring gps bez umowy.

Monitoring pozycji pojazdu w naszym wydaniu to nie tylko śledzenie samochodu GPS na mapie! To przede wszystkim wiele usprawnień wynikających z raportów w naszej aplikacji, które usprawnią funkcjonowanie każdej firmy jak np:

- kontrola pojazdu online i system lokalizacji pojazdów,
- śledzenie samochodu GPS,
- monitoring samochodu i lokalizowanie pojazdów,
- kontrola spalania paliwa (porównanie raportu tankowań z fakturami zakupu),
- kontrola paliwa w firmie,
- systemy identyfikacji kierowców,
- zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych,
- eco driving,

Wszystkie informacje generowane z samochodu do naszej aplikacji - systemu monitorowania pojazdów GPS - są możliwe dzięki poprawnej instalacji nadajnika gps do samochodu. Sprawdź nasze rozwiązanie jakim jest Truckonline - monitoring GPS samochodów dostawczych, osobowych i ciężarowych, motocykli, motorowerów i rowerów.

Wprowadź nasz system monitorowania pojazdów, a dzięki niemu szereg usprawnień do zarządzania flotą pojazdów bez umowy. Sprawdź eco driving i wykorzystuj go w praktyce nie tylko do oszczędnej jazdy autem, ale również oszczędności w firmie. Premiuj najlepszych kierowców, którzy się do tego przyczyniają.

 

Sprawdź rozwiązania [systemu zarządzania flotą pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Biała Podlaska

 

Monitoring GPS Bielsko Biała

Monitoring GPS Tarnów

Monitoring GPS Przemyśl

 

Monitoring GPS Nowy Sącz

Monitoring GPS Krosno

Monitoring GPS Częstochowa

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Rzeszowie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!