YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Nowy Sącz

 

 

monitoring gps nowy sączMonitorowanie pojazdów GPS Nowy Sącz jest przeznaczone dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego oraz dla właścicieli firm w całym województwie małopolskim, gdyż to właśnie dla nich system monitorowania pojazdów GPS jest istotnym rozwiązaniem, dzięki któremu wprowadzić będą mogli spore zmiany w zarządzaniu swoją firmą i kontrolowaniu pracy wszystkich swoich kierowców.

Obecnie system monitoringu pojazdów GPS może pochwalić się dużą ilością przydatnych funkcji/raportów, które pomogą usprawnić pracę całej floty pojazdów. Lokalizatory GPS/ nadajniki GPS do samochodu naszej produkcji umożliwiają kontrolę pracy konkretnego kierowcy i jego pojazdu w czasie rzeczywistym co w połączeniu ze specjalną aplikacją umożliwia sprawdzanie nie tylko tego gdzie w danej chwili znajduje się nasz pojazd. Sprawdź TruckOnline - system monitorowania pojazdów bez umowy.

śledzenie samochoduNasi konsultanci przedstawią po rozmowie taki wariant współpracy jaki zadowoli każdego właściciela auta. Poprzez dostęp do panelu klienta sam możesz uruchamiać raporty i poszczególne funkcje za które zapłacisz dopiero wtedy kiedy uznasz, że będą one potrzebne. Monitoring GPS pozwala bowiem także na weryfikowanie pracy kierowcy i progresu jaki następuje podczas wykonywanego zlecenia. W ten sposób pracodawca ma szczegółowy raport z całego dnia pracy z dokładnością do godziny w jakiej na przykład towar został dostarczony do klienta.

Dzięki funkcji ecodriving możesz dokonywać analizy sposobu jazdy kierowcy i dążyć do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów czyli oszczędnego sposobu prowadzenia samochodu. Funkcja ta umożliwi m.in wprowadzenie w firmie rankingu najlepszych kierowców i premiowania ich. Monitoring GPS jest skuteczny we wszystkich rodzajach pojazdów zarówno w samochodach osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Nasi klienci wykorzystują go również motorowerach, motorach, skuterach i rowerach elektrycznych a także łodziach. Swoje zastosowanie znalazł także w rolnictwie jako system monitorowania maszyn rolniczych, a także w transporcie budowlanym jako monitoring maszyn budowlanych. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu produktem, to skontaktuj się z TruckOnline, a odpowiemy na każde pytanie i udzielimy szczegółowych informacji na temat lokalizatorów GPS.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla monitoringu floty GPS i systemu lokalizacji pojazdów] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Krosno

Monitoring GPS Częstochowa

Monitoring GPS Piła

 

Monitoring GPS Koszalin

Monitoring GPS Jelenia Góra

Monitoring GPS Zamość

 

Monitoring GPS Chełm

Monitoring GPS Ciechanów

Monitoring GPS Elbląg

 

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Nowym Sączu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!