YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Monitoring GPS opinie

Oszczędzając Twój czas i pieniądze, prezentujemy opinie klientów na temat monitoringu GPS i lokalizacji GPS pojazdów.
Lokalizacja GPS opinie - Zobacz co napisali ludzie, którzy zaufali tej technologii lokalizacji pojazdów.

Monitorowanie floty pojazdów osobowych

Nowy fleet manager zawsze potrzebuje sukcesu. W gąszczu reklam i sztucznych wpisów na forum różnych producentów systemów monitorowania aut, znalazłem w sieci MoneyCare – system pokazujący kierowcy gdzie popełnia błędy. W mojej opinii produkt godny polecenia, działa długofalowo i jest przyjazny kierowcy. Możesz bez większego problemu zaoszczędzić jeden litr na 100 km. Przy 400 pojazdach w naszej flocie to setki tysięcy oszczędności. Musisz mieć MoneyCare. Nie stać Cię na brak takiego narzędzia!

Monitoring GPS Opinie Osobowe
Monitoring GPS Opinie Wypożyczalnie

Monitoring w wypożyczalni samochodów

Nasza wypożyczalnia pojazdów jest cały czas narażona na działania ludzi niszczących samochody użytkując je niezgodnie z przeznaczeniem. Wielokrotnie zdarza się, że klienci jeżdżą powyżej maksymalnych obrotów silnika lub z zaświeconymi kontrolami na desce rozdzielczej. TruckOnline informuje mnie na bieżąco o każdym takim nadużyciu. Często zdarza się także, że samochody nam giną. W 2013 roku, jak wybraliśmy TruckOnline z innych systemów monitorowania pojazdów GPS na rynku – był to jedyny system posiadający możliwość lokalizacji pojazdów GPS kanałem technicznym operatora GSM, niezależnym od transmisji GPRS i SMS.
Gorąco polecam!

Monitorowanie floty gps pojazdów dostawczych

Mamy rodzinną firmę zajmującą się remontami, wykończeniem wnętrz jak również małymi projektami budowlanymi. TruckOnline to wymarzony system dla ludzi chcących być niezależnymi. Przy bardzo niskich kosztach zakupu, brak umowy na czas określony, genialne wparcie posprzedażne i bezawaryjne lokalizatory GPS. Kupiłem TruckOnline bo przeczytałem opinie na ich temat w Internecie.
Nie chcesz mieć problemów – wybierz TruckOnline

Monitoring GPS Opinie Dostawcze
Monitoring GPS Opinie Kierowcy

Monitoring GPS kierowców

Jestem właścicielem pizzerii. Mam kilka nowych samochodów, których sposób użytkownika przez zmieniających się w mojej firmie kierowców budził od zawsze wielkie zastrzeżenia. Ciężko pracowałem na swój dorobek i chciałbym wiedzieć na co mam zwrócić uwagę przy technice jazdy kierowców. MoneyCare idealnie się do tego nadaje. Potrafi w sposób automatyczny wskazać popełniane błędy i w bardzo krótkim czasie zwrócić całą inwestycję w system monitorowania pojazdów GPS.
Dodatkowo TruckOnline udostępnił mi możliwość prezentacji na mojej stronie firmowej pozycji pojazdów. Tym samym mój klient zawsze wie gdzie jest jego pizza.

Jako pierwsze - bezpieczeństwo moich pracowników

Monitoring pojazdów GPS czy lokalizacja GPS to chyba najbardziej znienawidzone slogany, których głoszenie w firmie, gdzie pracownicy maja się czuć dobrze i wydajnie pracować – to nic dobrego. Wcześniej czy później pracownicy nie będą Cię szanować a machanie im przed nosem raportami z systemów monitorowania GPS dostępnych na rynku spowoduje tylko złość. Jako jedyny – MoneyCare stał się systemem operującym na twardych danych, których nie ma jak podważyć. Rozmawiasz z kierowcą z pozycji człowieka posiadającego wiedzę i co najważniejsze wskazówki dla poprawy bezpieczeństwa i jego komfortu pracy.
Zaufaj TruckOnline i MoneyCare bo naprawdę warto. Ja zaufałem, poprawiłem bezpieczeństwo w swojej flocie a w wyniku tego zaoszczędziłem setki tysięcy złotych rocznie! Moja opinia na temat tego systemu jest pozytywna.

Monitoring GPS Opinie Lokalizacja
Monitoring GPS Opinie Transport

Monitoring GPS ciężarówek

Dla mnie najważniejsza jest wygoda. Polecam TruckOnline bo cykliczne pobieranie plików z tachografu cyfrowego z 200 ciężarówek to nie tylko kłopot ale przede wszystkim strata czasu. Moduł zdalnego pobierania plików z tachografu załatwia ten problem w 100%. Korzystałem już z 5 różnych systemów lokalizacji GPS pojazdów a testowałem kilkadziesiąt, ale TruckOnline okazał się bezkonkurencyjny i najskuteczniejszy.
Polecam!

Zaufaj nam już dziś !

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (3 głosów)