YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

TELEMETRIA HYBRYDOWA

Co to jest telemetria hybrydowa?

Telemetryczna hybryda to połączenie telemetrii instalowanej w samochodach z systemem zarządzania flotą jak również systemami w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy kierowców.

TruckOnline - System Lokalizacji GPS bez Umowy

Czy pytałeś kiedyś kierowcę czego nauczył się na szkoleniu na autodromie?
My zapytaliśmy.

95% kierowców miało dzień wolny w pracy i tzw. pojeżdżawkę na płycie poślizgowej.

Pamiętaj, że aby utrzymać wyniki szkolenia musisz wyposażyć swoją firmę w HYBRYDOWĄ TELEMETRIĘ. Polega to na tym, że ośrodki doskonalenia techniki jazdy na autodromach lub ośrodki szkolące kierowców w ruchu miejskim muszą być zintegrowane i powinny korzystać z danych rejestrowanych przez urządzenia telemetryczne zainstalowane w samochodzie.

Instruktor przyjmujący kierowcę na szkolenie skupia się wyłącznie na konkretnym zakresie popełnianych błędów.

Jak wygląda modelowe wdrożenie:

  • instalacja urządzeń hybrydowej telemetrii w Twojej flocie
  • obserwacja zachowania kierowców
  • e-learning kierowców za pomocą codziennych wskazówek wyświetlanych na smartphone komórkowym lub za pośrednictwem maila
  • wysłanie najbardziej niebezpiecznych kierowców na szkolenie z wybranego zakresu.

HYBRYDA TELEMETRYCZNA to przykład samofinansującego się rozwiązania. Wzrost bezpieczeństwa we flocie poprzez uświadamianie kierowców powoduje wzrost ekonomii podróżowania. Oszczędności wystarczają na finansowanie zarówno systemy telemetrycznej jak również szkoleń kierowców.

Zobacz jak wygląda jeden z naszych systemów jakie stosujemy na autodromach. Jest to moduł wykorzystywany w ćwiczeniach pokazujących kierowcy, kiedy pojazd jest prowadzony przez kierowcę a kiedy jedzie nim już elektronika. To niewidzialna bariera bezpieczeństwa którą pokazuje tylko moduł HYBRYDY TELEMETRYCZNEJ

 

Dla kierowcy przygotowaliśmy codzienny e-learning w postaci aplikacji na smartphone. Kierowca uzyskuje informacje między innymi na temat sposobu prowadzania pojazdu na zakręcie, jak również ile razy przekroczył niewidzialną barierę bezpieczeństwa pomimo tego że żadna kontrola na desce rozdzielczej o tym nie informowała.

 


Wypróbuj Monitoring GPS bez umowy

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież