YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Nagrody flotowe Fleet Derby 2015

TruckOnline-fleet-derby-puchary

Nagrody flotowe - Fleet Derby 2015 rozdane.
TruckOnline laureatem !

14 maja br. w warszawskim hotelu Hilton, odbyła się uroczystość wręczenia statuetek Fleet Derby 2015. Lincor z produktem TruckOnline MoneyCare został laureatem nagrody w kategorii systemy GPS.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, to 27 kategorii: 14 samochodowych – określających poszczególne segmenty samochodów oraz w 11 kategoriach definiujących najlepsze wg ogólnopolskiej branży flotowej - produkty i usługi flotowe. Organizatorem Fleet Derby 2015 jest firma Fleet Meetings, wydawca magazynu „Fleet”.

Fleet Derby TruckOnline

Tegoroczny plebiscyt był innowacyjny, ponieważ laureaci zostali wyłonieni za pomocą głosowania internetowego, które trwało dwa miesiące (od 16 marca do 10 maja br.). Głosy oddawano na stronie www.fleetderby.pl zarówno na produkty, usługi oraz samochody flotowe. Głosującymi w Plebiscycie byli: decydenci flotowi, fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, koordynatorzy flot samochodowych, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management.

Zauważono nasz sukces w Kieleckim Parku Technologicznym, gdzie mamy wzmiankę na łamach portalu KPT

Bardzo dziękujemy za zaufanie i oddane głosy. Obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy z pasją rozwijać TruckOnline oraz słuchać Państwa opinii i sugestii.

Pozdrawiamy, zespół TruckOnline.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.89 (9 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież