YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

OnStar zamiast monitorowania gps i inwigilacji

onstar OnStar TruckOnline

No i stało się! Wielokrotnie pisaliśmy na naszych stronach, że GPS nie służy do inwigilacji tylko zasilenia danymi systemu telemetrycznego. OPEL wprowadził do swojej oferty system ONSTAR (on-star) pozwalający na wykorzystanie telemetrii do pomocy użytkownikowi.

Skąd się wziął ONSTAR?

OnStar to należąca do grupy General Motors korporacja, prowadzi działalność komunikacyjną i monitorującą. Wbudowana elektronika do pojazdu pozwala kierowcy i pasażerom na użycie zestawu głośnomówiącego do kontaktu z operatorem systemu OnStar w celach awaryjnych. Kiedy kierowca wciśnie przycisk alarmowy w samochodzie, wszystkie informacje telemetryczne zostają wysłane do systemu OnStar do operatora, który natychmiast służy pomocą.

Dlaczego o tym piszemy na stronach w teorii konkurencyjnego systemu telemetrycznego? Dlatego że od wielu lat, siejemy w każdej firmie do której trafiamy, że Polska stała się kolebką monitorowania gps, gdzie lokalizacja samochodów gps i permanentna inwigilacja są na porządku dziennym. Systemy monitorowania gps zaglądają już każdemu pracownikowi bardzo głęboko nie patrząc na korzyści jakie przynosi.

Trzy lata temu wprowadziliśmy na rynek system MoneyCare. System działający przyjaźnie dla kierowcy, uczący zachowań z kierownicą i poprawiający błędy. Mamy nadzieję, że MoneyCare i OnStar będzie początkiem upadku monitorowania GPS za 1 zł miesięcznie z tanimi i psującymi się dalekowschodnimi lokalizatorami GPS.

Wypróbuj Monitoring GPS bez umowy

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież