YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring pojazdów GPS (definiowanie stref, alerty)

 

Definiuj dowolnie obszary, po których mają poruszać się pojazdy z Twojej firmy. Monitorowanie GPS samochodu z naszą aplikacją TruckOnline umożliwia sprawdzanie i uzyskiwanie informacji w formie powiadomień o naruszaniu stref przez kierowców, które wyznaczamy na mapie.

Funkcjonalność taka w ramach naszego systemu do monitorowania pojazdów GPS pozwala w łatwy sposób sprawdzić lojalność pracowników oraz to czy samochód firmowy powierzony pracownikom jest wykorzystywany na cele służbowe czy do celów prywatnych (czyli zgodnie z przeznaczeniem).

monitoring pojazdow gps w strefie

W ramach funkcji - strefa - umożliwiamy dowolne modelowanie, rysowanie strefy na dowolny kształt jaki nas interesuje na mapie, po której, albo w obrębie której, powinien poruszać się nasz samochód.

Dzięki ustawieniu alarmu o jej przekroczeniu będziemy na bieżąco informowani - jeśli pojazd/samochodów firmowy zostanie wykorzystany niezgodnie z naszymi oczekiwaniami lub z przeznaczeniem czyli wyjedzie poza wyznaczoną strefę.

Funkcja ta jest w głównej mierze wykorzystywana przez mniejsze firmy, których samochody poruszają się w obrębie miasta lub po jego części jako auta służbowe.

Wprowadzenie obszaru obliguje wszystkich użytkowników do celowego wykorzystywania auta zgodnie z jego zastosowaniem z pominięciem używania do własnych celów przez pracowników.

Oszczędności wynikające z kontroli nadużywania pojazdów po wprowadzeniu tej funkcjonalności są oczywiste.

     

Wypróbuj Monitoring pojazdów GPS

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!