YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring pojazdów GPS TIR

 

Monitoring pojazdów TIR - dużych pojazdów ciężarowych

Jeśli jesteś właścicielem firmy transportowej lub zarządzasz firmą transportową wykorzystujesz samochody typu TIR z całą pewnością masz do rozwiązania wiele problemów dnia codziennego.

Dotyczą one między innymi:

- monitorowania czasu pracy kierowców,
- awarii/usterki samochodów,
- nieterminowych dostaw ładunków przewożonych,
- pracowników - kierowców,
- długich postoi/przestojów,
- wypadków na drodze,
- upustów paliwa - kradzieży paliwa,
- ryzyka utraty ładunku lub samochodu - w wyniku kradzieży,
- robót drogowych i optymalizacji trasy przejazdu.

Decydując się na wybór naszego systemu do monitorowania pojazdów ciężarowych usprawnisz w znacznej mierze działalność w swojej firmie transportowej. Od chwili zamontowania urządzeń gps wykorzystywanych do lokalizacji pojazdów i monitoringu samochodów na trasie w łatwy sposób rozwiąże się wiele problemów.

Śledzenie pojazdów - Lokalizacja samochodu GPS

monitoring pojazdów GPS TIR

W łatwy sposób sprawdzisz i zweryfikujesz czas przejazdu kierowcy - ustalisz ile pracują za "kółkiem" po to, aby nie przekroczyć czasu pracy. W łatwy sposób zaplanujesz jego postój, np. w kraju a nie za granicą,

- łatwiej wykorzystasz swoje pojazdy poprzez wgląd w ich lokalizację na trasie,
- w prosty sposób z uwzględnieniem pozycji na mapie zoptymalizujesz czas i trasę przejazdu w przypadku korków, robót drogowych lub wypadku na drodze,
- w łatwy sposób określisz pozycje na trasie na wypadek utraty ładunku w sytuacji kradzieży samochodu lub samej naczepy z towarem,
- łatwo określisz w jaki sposób jest eksploatowany pojazd firmowy przez kierowcę.

Wszystkie te rzeczy wpłyną korzystnie na wynik firmy oraz pozwolą na uniknięcie opłacania niepotrzebnych kosztów.

Częsta aktualizacja pozycji samochodu ciężarowego na trasie pozwoli w łatwy sposób zlokalizować nasz pojazd na. Pozwoli mieć nie tylko sam pojazd na uwadze, ale w szczególności przewożony ładunek z punktu A do B.

Monitoruj postoje oraz eksploatację pojazdu. TruckOnline to wyjątkowa aplikacja - system monitorowania pojazdów gps - która pozwoli w łatwy i zrozumiały sposób uzyskiwać dane, które możemy na różne sposoby analizować, aby stać się świadomym użytkownikiem pojazdów i mieć doskonałe narzędzia w zarządzaniu firmą transportową.

Monitorowanie i eksploatacja samochodów typu tir z uwagi na rozmiary i przewożone ładunki generuje olbrzymie koszty w stosunku do pozostałych pojazdów - aut dostawczych i osobowych.

Brak analizy danych z nich uzyskiwanych może narazić nas na niepotrzebne straty.

 

Wypróbuj Monitoring GPS od Truck Online

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!