YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Zielona Góra

 

Monitoring GPS Zielona GoraMonitoring samochodu GPS Zielona Góra to nasza oferta dla firm i przedsiębiorstw z terenu największego miasta województwa lubuskiego - Zielona Góra.

Identyfikacja naczepy

System lokalizacji naczep GPS umożliwia nam identyfikację naczep lub przyczep podłączonych do monitorowanych pojazdów w dwojaki sposób:

  • połączenie galwaniczne w postaci umieszczenia w gnieździe złącza systemowego pojazdu specjalnego identyfikatora - identyfikacja naczep przewodowa
  • identyfikację bezprzewodową za pomocą nadajnika radiowego umieszczanego w dowolnym miejscu naczepy lub przyczepy - identyfikacja naczep radiowa

fleet sharingW przypadku pierwszego rozwiązania, musimy liczyć na to, że kierowca podłączy wtyk zasilający i będzie dbał o jego czystość. Niestety tego rodzaju instalacje wykonywane za pomocą wątpliwej jakości złącz powodują więcej problemów niż pożytku. System monitorowania naczepy działa przez kilka tygodni po czym zaczyna szwankować. W przypadku urządzenia radiowego całość odbywa się automatycznie. Samo urządzenie do identyfikacji naczepy ma swoje własne zasilanie i nadaje zakodowany sygnał radiowy zawierający unikalny numer do odbiornika umieszczonego w kabinie. Na tej podstawie system zarządzania flotą GPS zestawi pojazd z naczepą podając jej lokalizację i prześle informację o podłączeniu i rozłączeniu zestawu. Wykorzystaj monitoring auta TruckOnline w swojej firmie, Sprawdź system monitorowania pojazdów bez umowy! Podaj nam parametry/ dane techniczne pojazdów, a my dobierzemy odpowiedni lokalizator GPS do samochodu jakim jeździsz lub wykorzystujesz w swojej firmie. Dobry lokalizator GPS oraz jego prawidłowa instalacja przez uprawnionych instalatorów urządzeń GPS jest gwarancją skutecznego działania a tym samym pozyskiwania prawidłowych informacji do systemu monitorowania pojazdów oraz tworzenia raportów jakie Was interesują.

Monitorowanie samochodu stanie się przejrzyste. Będziesz mógł w prosty sposób sprawdzić gdzie znajdują się auta firmowe w godzinach pracy. Kontrola GPS pojazdów, kontrola kierowców GPS oraz kontrola zużycia paliwa będą dostępne od ręki. Lokalizacja pojazdu gps przyniesie wymierne korzyści każdemu użytkownikowi.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [lokalizacja GPS pojazdów] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Katowice

Monitoring GPS Kielce

Monitoring GPS Lublin

 

Monitoring GPS Olsztyn

Monitoring GPS Bydgoszcz

Monitoring GPS Białystok

 

Monitoring GPS Łódź

Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Poznań

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Zielonej Górze

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!