YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Wrocław

 

Monitoring GPS WroclawMonitoring GPS Wrocław oferta także dla mieszkańców miasta Wrocław, miasta na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce. Funkcje systemu monitorowania GPS skierujemy do przedsiębiorstw, firm nie tylko z województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Jesteśmy dla Państwa we wszystkich województwach.

- Jak zidentyfikować kierowcę w samochodzie?
- Kto zużywa paliwo i przemierza kolejne kilometry? Kontrola paliwa w firmie.

Identyfikacja kierowcy pozwala na rejestrację osoby prowadzącej pojazd. Jest to jedna z najczęściej używanych funkcji dodatkowych systemu monitorowania Identyfikacja kierowcy występuje na rynku jako pastylka DALLAS, w formie karty RFID jak również może być interfejsem do odbierania danych z cyfrowego tachografu D8. W pojazdach, w których cyfrowy tachograf nie jest zainstalowany musimy wyposażyć się w dodatkowy czytnik identyfikatorów kierowcy. Poza wygodą lub kosztami instalacji w konsekwencji mamy otrzymać identyfikator kierowcy lub kierowców aktualnie przebywających w pojeździe. Na tej podstawie uzyskujemy inne spojrzenie na zarządzanie flotą pojazdów GPS.

Identyfikacja kierowcy pozwoli na kontrolę paliwa i sprawdzenie kto go zużywa najwięcej w kontrolowanej flocie pojazdów.

system monitorowania pojazdów gpsSprawdź system monitoringu pojazdów TruckOnline w swojej firmie! Lokalizacja samochodu stanie się z całą pewnością doskonałym narzędziem generowania oszczędności i poprawy efektywności czasu pracy. Lokalizowanie pojazdu pozwoli w łatwy sposób ustalić gdzie znajdują się Wasi pracownicy i umożliwi sprawdzenie czy samochody są wykorzystywane do celów służbowych czy prywatnych w godzinach pracy.

Ustal strefy poruszania się pojazdów w danym mieście. Sprawdzaj historię przejechanych tras i weryfikuj je! Lokalizacja samochodu pozwoli w łatwy i skuteczny sposób ustalić co się z nim dzieje i gdzie się on znajduje w czasie rzeczywistym.

Wprowadź dzięki naszej aplikacji Eco driving - oszczędny sposób jazdy samochodem. Pozbądź się starych nawyków, które nic nie dają, a zastosuj nowe zasady, które przełożą się na oszczędności. Premiuj za to najlepszych kierowców. Doskonal technikę jazdy kierowców ze wskazaniem miejsca ich powstawania przez aplikację. Oszczędniej nie oznacza wolniej!

Do tej pory monitoring pojazdów sprawdza się w u wszystkich naszych klientów. W razie jakichkolwiek zapytań pozostajemy do waszej dyspozycji i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Pomożemy dobrać odpowiedni dobry lokalizator GPS, nadajnik GPS do każdego samochodu i jego możliwości i Waszych oczekiwań. Jesteśmy nie tylko producentem systemu monitoringu GPS ale również lokalizatorów współpracujących z naszą platformą.

Doskonale dobrany produkt umożliwi śledzenie samochodu o każdej porze, a raporty udokumentują to co Was interesuje szczególnie.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitorowanie pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Biała Podlaska

Monitoring GPS Bielsko Biała

Monitoring GPS Tarnów

 

Monitoring GPS Przemyśl

Monitoring GPS Nowy Sącz

Monitoring GPS Krosno

 

Monitoring GPS Częstochowa

Monitoring GPS Piła

Monitoring GPS Koszalin

 

Wypróbuj Monitoring GPS we Wrocławiu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!