YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Wałbrzych

 

monitoring gps wałbrzychMonitoring GPS Wałbrzych został stworzony z myślą o właścicielach przedsiębiorstw mających swoją siedzibę w mieście Wałbrzych oraz w całym powiecie wałbrzyskim a także województwie dolnośląskim. Idealne zastosowanie lokalizatory GPS znajdują w przemyśle transportowym, gdzie duże firmy potrzebują stałego określania gdzie dany pojazd aktualnie się znajduje. Jest to istotne na przykład w firmach kurierskich dla synchronizacji z aplikacją informującą klientów o położeniu ich przesyłki w chwili obecnej.

Lokalizator GPS to niewielkie urządzenie, które jednak posiada szereg funkcji pozwalających na dokładną analizę pracy tak pojazdu jak i kierowcy. Przedsiębiorca mający tak szczegółową kontrolę nad pojazdami może do swojej firmy wprowadzić niemałe oszczędności więc zamontowanie monitoringu floty pojazdów GPS okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Co ciekawe to dobry pomysł nie tylko dla pracodawców, ale i samych pracowników. Dzięki analizie stylu jazdy i prowadzenia pojazdu, czyli tak zwanej ekojeździe, można wprowadzić system dodatkowych wynagrodzeń, dzięki czemu kierowca który najbardziej przestrzega ecodriving będzie nagrodzony na przykład premią.

gps dla samopchoduKorzyści z posiadania systemu lokalizacji pojazdów jest sporo i to obopólnych, a śledzenie samochodu choć brzmi nieco niepokojąco wcale nie musi oznaczać czegoś negatywnego. Chodzi tu przecież tylko i wyłącznie o to aby jak najbardziej wykorzystać technologię tak do wprowadzenia oszczędności w budżecie firmy jak i do ekologicznego podejścia do pracy. Bardzo dobrym pomysłem, jeśli już zapadnie decyzja o zamontowaniu systemu monitorowania pojazdów GPS, jest zagwarantowanie swoim pracownikom-kierowcom szkolenia z zakresu ecodrivingu.

Sprawdź TruckOnline - System lokalizacji pojazdów bez umowy. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i swojej firmy. Monitoring samochodu będzie doskonałym rozwiązaniem, które przyniesie wymierne korzyści w niedługim czasie w każdej firmie wykorzystującej samochody do realizacji swoich celów. Zapewniamy monitoring pojazdu każdego bez względu na markę i model. Zadzwoń i wypróbuj nasze rozwiązania. Zobacz jak działa system monitoringu gps w XXI wieku.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [kontrola gps pojazdów i śledzenie samochodu] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Tarnobrzeg

Monitoring GPS Suwałki

Monitoring GPS Legnica

 

Monitoring GPS Leszno

Monitoring GPS Łomża

Monitoring GPS Ostrołęka

 

Monitoring GPS Piotrków Trybunalski

Monitoring GPS Płock

Monitoring GPS Włocławek

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Wałbrzychu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!