YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Tarnobrzeg

 

monitoring gps tarnobrzegMonitoring GPS Tarnobrzeg to propozycja firmy TruckOnline dla właścicieli pojazdów, zamieszkujących w Tarnobrzegu oraz posiadających przedsiębiorstwa tak na terenie powiatu tarnobrzeskiego jak i całego województwa podkarpackiego. Sama instalacja monitoringu floty GPS to jedno, ale dopiero w specjalnie zsynchronizowanej aplikacji możemy zobaczyć co tak naprawdę takie lokalizatory GPS potrafią.

fleet sharingAby móc w pełni korzystać z systemu monitoringu GPS należy zalogować się w aplikacji TruckOnline, do której mamy dostęp zaraz po zamówieniu. Od tego momentu mamy dwie możliwości pobierania wszystkich dostępnych danych z czytnika zainstalowanego w samochodzie. Pierwsza z nich to aplikacja na urządzenia mobilne jak smartfony czy tablety oraz program do pobrania i używania na komputerze stacjonarnym. Jest to wygodna opcja ze względu na to że kontrolowanie floty jest możliwe z każdego miejsca. Istnieje jednak druga opcja, która również pozwala na działanie w każdym miejscu z dostępem do internetu, tyle że nie jest wymagana instalacja żadnego programu. System monitorowania pojazdów GPS zapewnia w tym przypadku możliwość korzystania z aplikacji online, czy tak zwanej chmury, w której zapisywane są wszystkie dane.

To, którą z opcji wybierzemy jest zależne tylko i wyłącznie od nas. Warto jednak poznać zalety tak jednej jak i drugiej opcji i chociaż każda z nich działa na podobnej zasadzie, archiwizując informację i udostępniając je w czasie rzeczywistym, to działanie każdej z nich dobrze jest wcześniej przetestować.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [pomiar paliwa i monitoring naczep gps] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Suwałki

Monitoring GPS Legnica

Monitoring GPS Leszno

 

Monitoring GPS Łomża

Monitoring GPS Ostrołęka

Monitoring GPS Piotrków Trybunalski

 

Monitoring GPS Płock

Monitoring GPS Włocławek

Monitoring GPS Stalowa Wola

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Tarnobrzegu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!