YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Szczecin

 

Monitoring GPS SzczecinMonitoring samochodu GPS Szczecin – jeśli jesteś z największego miasto województwa zachodniopomorskiego – Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Monitoring GPS Video

Monitoring GPS VIDEO czyli przekazywanie obrazu online z pojazdu stało się już hitem 20 lat temu, kiedy to ówczesny dystrybutor włoskiego produktu do lokalizacji pojazdów GPS pokazywał poklatkowy obraz transmitowany z monitorowanego pojazdu. System monitoringu VIDEO był oparty na analogowej telefonii komórkowej NMT i wysyłał dane za pomocą telefonu komórkowego NOKIA 720. Dla tych co nie pamiętają, to była taka „walizka” ze słuchawką o wadze około 2 kilogramów :). Telefon był instalowany w bagażniku a kamera do monitorowania VIDEO we wnętrzu pojazdu. Niewiele to miało wspólnego z zabezpieczeniem i miniaturyzacją, ale kto wtedy spodziewał się, że pojazd może mieć zainstalowany system monitorowania GPS lub tym bardziej monitoring VIDEO.

Dzisiaj monitoring GPS już nie dziwi a raczej jest standardem. Przesyłanie czarno białych zdjęć z pojazdu w dobie technologii LTE trąca myszką. Dostawcy systemów lokalizacji GPS na rynku potrafią po odebraniu sygnału alarmowego włączyć automatyczny podgląd wnętrza pojazdu w kolorze w dzień lub w całkowitej ciemności jako obraz czarno biały. 

lokalizatory gpsSprawdź GPS do samochodów TruckOnline. Nowoczesny system monitorowania pojazdów bez umowy dla każdego użytkownika. Śledzenie GPS pojazdu, lokalizacja samochodu w czasie rzeczywistym, kontrola gps pojazdu poprzez weryfikowanie informacji z danymi w raportach z poprzednich okresów, monitorowanie samochodu przy komuterze lub poprzez aplikację mobilną w każdej chwili, kontrola pojazdu online i kontrola zużycia paliwa, system identyfikacji kierowców oraz możliwość zarządzania pracą przedstawicieli handlowych. To zaledwie część istoty naszego systemu monitorowania pojazdów.

Każdego uczestnika zachęcamy również do sprawdzenia systemu wspomagającego Ecodriving! Sprawdź i przekonaj się jak to działa. Doskonalenie techniki prowadzenia samochodu to oszczędności, które prędzej czy później powstaną w firmie. Po co wydawać pieniądze na niepotrzebne naprawy, przeglądy i ponadnormatywne zużycie paliwa. Lepiej wprowadzić ranking kierowców i doceniać tych, którzy przyczyniają się do powstawania oszczędności poprzez prawidłową eksploatację samochodów.

Zadzwoń do nas lub napisz, a my dobierzemy do Twojego samochodu odpowiedni lokalizator gps, którego jesteśmy producentem oraz pomożemy go założyć w samochodzie przez uprawnionych instalatorów.

Lokalizacja samochodu będzie się odbywała według Twoich oczekiwań i preferencji. Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

System monitoringu pojazdów GPS

Monitoring GPS Video

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitorowanie pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Rzeszów

 

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Biała Podlaska

 

Monitoring GPS Bielsko Biała

Monitoring GPS Tarnów

Monitoring GPS Przemyśl

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Szczecinie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!