YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Oświęcim

 


monitoring gps oświęcimJeśli prowadzisz firmę, która wykorzystuje samochody na potrzeby prowadzonej działalności albo całkowicie główny profil firmy obejmuje transport, przewóz towarów i zastanawiałeś się nad tym aby wprowadzić system monitorowania pojazdów gps sprawdź TruckOnline - aplikację, która pozwoli dopasować informacje zaciągane z pojazdów na potrzeby sprawniejszego działania w Twojej firmie.

Lokalizacja pojazdów GPS dzięki aplikacji TruckOnline pozwoli na:
- namierzanie gps - ustalenie poruszania się samochodów w czasie rzeczywistym oraz da wgląd w historię przejechanych tras.
- śledzenie pojazdu - sprawdzenie czy samochody/ auta są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, a więc czy są używane do celów firmowych czy również do prywatnych.
- kontrolę czasu pracy kierowców,
-monitoring do samochodu pomiar paliwa - monitorowanie i kontrolę zużycia paliwa (magistrala CAN/sonda/przepływomierz).
- prawidłowy monitoring gps - ponieważ nasza aplikacja współpracuje z lokalizatorami GPS, których jesteśmy producentem. Dobieramy je na potrzeby każdego samochodu, użytkownika oraz potrzeb raportowania zdarzeń zachodzących w obrębie każdego auta, które mają być przydatne w firmie.

Zamów monitoring do samochodu w swojej firmie. Zrób test i wykorzystaj system monitorowania pojazdów bez podpisywania umowy! Nasza system jest aplikacją dobrowolną i nie zmusza żadnego z użytkowników do zachowywania czasu trwania na korzystanie.

W ramach swojego konta firmowego utworzonego w obrębie naszej aplikacji sam zarządzasz poszczególnymi funkcjami i raportami przy każdym samochodzie. Płać za informacje wtedy kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz. Aktywuj raporty jak auta firmowe rzeczywiście jeżdżą! Wydawaj swoje środki na to co jest rzeczywiście potrzebne i z czego korzystasz. Zostań świadomym użytkownikiem samochodów w firmie! 

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla lokalizacja pojazdów gps i kontrola pomiaru paliwa] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Krasnystaw

Monitoring GPS Janów Lubelski

Monitoring GPS Sosnowiec

 

Monitoring GPS Gliwice

Monitoring GPS Bełchatów

Monitoring GPS Hrubieszów

 

Monitoring GPS Świnoujście

Monitoring GPS Wałcz

Monitoring GPS Hrubieszów

Wypróbuj Monitoring GPS w Oświęcimiu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!