YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Olsztyn

 

Monitoring GPS OlsztynMonitoring GPS Olsztyn to nasza oferta dla posiadaczy cyfrowych tachografów z terenu Warmii i Mazur.

Lokalizator GPS i cyfrowy tachograf

Lokalizatory GPS stosowane w naszej firmie do przesyłania informacji z cyfrowego tachografu są fabrycznie wyposażone we wszystkie niezbędne interfejsy do pobierania danych (CAN i D8). Urządzenie podłącza się do specjalistycznego gniazda z tyłu tachografu, gdzie za jego pomocą aplikacja TruckOnline prezentuje aktualny czas pracy kierowcy jak również oblicza pozostały kierowcy czas pracy.

zarządzanie pracą przedstawicieli handlowychPoza określeniem kto i ile czasu jeździł pojazdami we flocie, system oblicza czas jazdy, przerw i dostępności kierowców. Dla użytkowników którzy mają starsze typy tachografów posiadamy zewnętrzny czytnik kart kierowców, za pomocą których można pobrać zdalnie zawartość karty.

TruckOnline - system monitoringu pojazdów GPS - pozwoli z całą pewnością usprawnić zarządzanie flotą pojazdów firmowych oraz na skuteczne kontrolowanie i monitoring zarówno czasu pracy kierowców jak i pojazdów firmowych. System lokalizacji pojazdów nie tylko usprawni wiele procesów zachodzących wewnątrz każdej firmy transportowej, ale również pozwoli łatwiej doszukać się nieprawidłowości i wprowadzić usprawnienia w celu uzyskania oszczędności. Da również możliwość analizy i sposobu jazdy kierowców poprzez uruchomienie funkcji jaką jest ecodriving. Wprowadź monitoring samochodu! Sprawdź jak działa system monitorowania pojazdów bez umowy. Usprawnij pracę w firmie poprzez dostęp do każdego pojazdu na bieżąco.


 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla cyfrowy tachograf] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Olsztyn

Monitoring GPS Bydgoszcz

Monitoring GPS Białystok

 

Monitoring GPS Łódź

Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Poznań

 

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Kraków

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Olsztynie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!