YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Lublin

 

Monitoring GPS LublinMonitoring GPS Lublin to oferta TruckOnline skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw z województwa lubelskiego. W swojej ofercie systemu monitorowania pojazdówkomunikator do porozumiewania się z kierowcą.

Wyświetlacz do komunikacji z kierowcą

Przesyłanie do kierowcy pojazdu zakresu obowiązków na dany dzień lub trasy jaką powinien się poruszać stało się już faktem. Lokalizator GPS wraz ze zintegrowanym wyświetlaczem i klawiaturą zapewniają dwustronną komunikację. Po co takie urządzenie w dobie komunikacji GSM/SMS?

SMS lub rozmowa telefoniczna oczywiście jest dobrą alternatywą, ale proszę pamiętać, że tego typu urządzenie pomoże zweryfikować pracę kierowcy w sytuacji w której pojawia się problem np. niepodjętego ładunku. Może kierowca jest niewinny a zawiódł fleet manager lub system informatyczny. Aby udzielić na takie pytanie jasnej odpowiedzi musimy po prostu „wiedzieć”. Komunikatory pozwalają poza podstawową komunikacją z kierowcą typu SMS z raportami doręczenia i przeczytania, na wysyłanie zleceń z punktami pośrednimi realizacji: wysłano zlecenie -> kierowca przeczytał -> zlecenie rozpoczęte -> w trakcie realizacji 20% ... 60% … 80% -> zrealizowane. To bardzo rozbudowane narzędzie w połączeniu z dobrym systemem zarządzania flotą umożliwia stworzenie elektronicznej karty drogowej.

system monitoringu gpsPamiętaj, że komunikator powinien być połączony z urządzeniem w pojeździe. Jeśli dostawca oferuje urządzenie jako dodatkowy tablet z kartą SIM, zastanów się czy system jest w stanie połączyć informację generowaną przez tablet z tym co rejestruje lokalizator GPS w pojeździe.

Lokalizatory GPS, których jesteśmy producentem potrafią współpracować ze wszystkimi pojazdami. Podaj nam swój model samochodu a my dobierzemy odpowiedni lokalizator GPS. Sprawdź monitoring do samochodu bez umowy w wydaniu TruckOnline.

Nasz system monitorowania pojazdów umożliwi nie tylko lokalizowanie pojazdów i monitorowanie zużycia paliwa! Zadzwoń a nasi konsultanci przedstawią więcej informacji.

Lokalizatory GPS, których jesteśmy producentem potrafią współpracować ze wszystkimi pojazdami. Podaj nam swój model samochodu, a my dobierzemy odpowiedni dobry lokalizator GPS do auta. Sprawdź monitoring do samochodu bez umowy w wydaniu TruckOnline.

Nasz system monitorowania pojazdów umożliwi nie tylko lokalizowanie pojazdów, monitorowanie pojazdów, zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych, system identyfikacji kierowców i monitorowanie zużycia paliwa! system monitoringu GPS pozwala na przeprowadzenie analizy stylu jazdy kierowcy tzw. ecodriving. Zadzwoń, a nasi konsultanci przedstawią więcej informacji dotyczących naszej aplikacji odpowiedzialnej za monitoring do samochodu.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [GPS monitoring i lokalizacja] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Olsztyn

Monitoring GPS Bydgoszcz

Monitoring GPS Białystok

 

Monitoring GPS Łódź

Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Poznań

 

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Kraków

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Lublinie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!