YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Łomża

 

monitoring gps łomMonitoring GPS Łomża to propozycja firmy TruckOnline dla mieszkańców powiatu łomżyńskiego oraz dla wszystkich, którzy swoje firmy zarejestrowali na terenie województwa podlaskiego.

Jeśli zatem chcesz, aby i Twoje przedsiębiorstwo posiadało innowacyjne rozwiązania i dodatkowo mogło kontrolować pracę swoich kierowców to system lokalizacji gps jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

lokalizator samochodu gpsLokalizatory GPS to niewielkie urządzenia, ale dzięki nowoczesnej technologii są w stanie przesłać sporą ilość informacji do aplikacji, w której można generować raporty i analizować poszczególne jego elementy.

W jaki sposób sygnał z lokalizatora dociera do aplikacji zainstalowanej na komputerze lub pobranej na urządzenia mobilne? Otóż sama procedura z punktu widzenia technicznego jest może i skomplikowana, ale sam proces trwa setne sekund, tak aby można było bez problemu szybko otrzymać konkretne dane. Aby pojazd został znaleziony, satelity GPS wysyłają sygnał do lokalizatora GPS skąd sygnał zostaje przekazany do naziemnych sieci GSM, a następnie do dostawcy Internetu, skąd już trafia do aplikacji TruckOnline

Możliwości jakie dają lokalizatory GPS jest sporo i tylko od nas zależy z jakich funkcji chcemy korzystać. Umowa, którą podpisujecie z TruckOnline nie jest sztywna i w każdym momencie można zrezygnować z funkcji które nam się jednak nie przydadzą i które nie są nam potrzebne.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [kontrolowanie zużycia paliwa i monitorowanie naczepy gps] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Ostrołęka

Monitoring GPS Piotrków Trybunalski

Monitoring GPS Płock

 

Monitoring GPS Włocławek

Monitoring GPS Stalowa Wola

Monitoring GPS Mielec

 

Monitoring GPS Dębica

Monitoring GPS Mielec

Monitoring GPS Jarosław

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Łomży

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!