YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Łódź

 

Monitoring GPS LodzMonitoring pojazdów GPS Łódź to oferta TruckOnline skierowana do mieszkańców miasta na prawach powiatu w środkowej Polsce – Łodzi. Sprawdź jakie dodatkowe podzespoły oferuje system monitoringu gps dla pojazdów ciężarowych.

Mierniki kierunku obrotu gruszki

Dla firm prowadzących handel materiałami, które muszą być ciągle mieszane np. beton, pracownicy systemu zarządzania flotą TruckOnline przygotowali system czujników pozwalający określić kierunek obracania się tzw. „gruszki” jak również prędkość jej obrotu. Nasi wykwalifikowani instalatorzy bardzo sprawnie zamontują system czujników w Twojej maszynie, używając do tego najlepszej jakości urządzeń, własnej produkcji, które zapewnią długą i bezawaryjną eksploatację.

Sprawdź system monitorowania pojazdów TruckOnline. Lokalizowanie pojazdów Twojej firmy jak i aut prywatnych stanie się teraz znacznie prostsze. Monitoring auta przeprowadzany w czasie rzeczywistym oraz dostęp do danych w raportach pozwoli weryfikować zdarzenia jakie miały miejsce i porównywać je ze stanem rzeczywistym.

lokalizatory gps samochodoweMonitoring samochodu pozwoli sprawdzić wiele istotnych procesów. Poprzez nasz system lokalizacji pojazdów w łatwy i prosty sposób ustalisz:
- gdzie znajduje się Twój samochód w czasie rzeczywistym,
- z jaką prędkością się porusza,
- ile przejechał kilometrów, opcjonalnie ustalisz jaki kierowca w danym dniu jechał danym autem,
- poznasz miejsce tankowań samochodu i będziesz mógł porównać ilość zatankowanego paliwa z fakturą zakupu,
- w łatwy sposób sprawdzisz, czy samochód był eksploatowany prawidłowo - czy nie był nadmiernie obciążany przez kierowcę.

Na podstawie takich danych będzie można wprowadzić w firmie ranking kierowców, którzy jeżdżą poprawnie i przyczyniają się do nie powstawania ponadnormatywnych kosztów.
Ecodriving w naszym wykonaniu to doskonały system wspomagający proces doskonalenia jazdy kierowców.

Skorygujesz dzięki niemu nie tylko swoje nawyki ale również dowiesz się:
- jak prawidłowo ruszać autem,
- jak przyśpieszać samochodem,
- na czym polega oszczędna jazda autem,
- jak oszczędnie jeździć samochodem,
- jak jeździć oszczędnie na trasie a jak w mieście,
- jak zaoszczędzić na paliwie.

Premiuj swoich kierowców za prawidłową jazdę. Sprawdzaj i monitoruj swoją flotę, kontroluj paliwo z TruckOnline - systemem monitorowania pojazdów GPS bez umowy!

Dopasuj system do profilu swojej firmy. Dobierz raporty do swoich potrzeb i płać za nie wtedy kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz! Napisz do nas lub zadzwoń. My przygotujemy odpowiednią ofertę i dobierzemy dobry lokalizator gps (nadajnik do samochodu) skrojony na miarę, aby niepotrzebnie nie przepłacać.

Sprawdź nasze rozwiązania [lokalizacja GPS pojazdów] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Gdańsk

 

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Wrocław

 

Monitoring GPS Biała Podlaska

Monitoring GPS Bielsko Biała

Monitoring GPS Tarnów

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Łodzi

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!