YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Koszalin

 

 

monitoring gps koszalinMonitoring GPS Koszalin oferowane jest przez firmę TruckOnline wszystkim przedsiębiorcom, którzy posiadają zarejestrowane firmy w powiecie koszalińskim, w województwie zachodniopomorskim. Przeznaczony on jest także dla mieszkańców miasta Koszalin, którzy niekoniecznie posiadają firmy transportowe, ale chcą mieć większą kontrolę nad eksploatowaniem swojego auta. Takie system monitorowania pojazdów pozwala przede wszystkim na wprowadzenie znacznych oszczędności a także bezpieczeństwa ze względu na możliwości lokalizacyjne.

traficarMonitorowanie GPS stało się ostatnimi czasy bardzo popularne nie tylko wśród przedsiębiorców posiadających duże floty samochodowe, ale także wśród osób prywatnych. Początkowo lokalizatory GPS służyły jedynie do wyznaczania trasy, którą chcemy pokonać na nieznanym terenie. Obecnie monitoring gps do samochodów wprowadził mnóstwo funkcji, które pozwalają na kontrolowanie pojazdów nie tylko pod kątem ich aktualnego położenia na mapie, ale także analizują pracę kierowcy i pojazdu w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania jakie daje TruckOnline to przede wszystkim funkcjonalna aplikacją, którą po zainstalowaniu na komputerze lub urządzeniu mobilnym możemy mieć pełny podgląd na wszystkie parametry takie jak na przykład pomiar paliwa. To doskonałe rozwiązanie szczególnie w pojazdach ciężarowych, do których często dochodziło do kradzieży paliwa przez nieuczciwych kierowców. Korzystając z takiej funkcji mamy pewność, że informacja o tym ile zatankowaliśmy i ile paliwa wykorzystaliśmy zostanie zanotowana w aplikacji.

 

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla możliwości cyfrowego tachografu i lokalizacji GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Jelenia Góra

Monitoring GPS Zamość

Monitoring GPS Chełm

 

Monitoring GPS Ciechanów

Monitoring GPS Elbląg

Monitoring GPS Konin

 

Monitoring GPS Gorzów Wielkopolski

Monitoring GPS Kalisz

Monitoring GPS Toruń

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Koszalinie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!