YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Jelenia Góra

 

Monitoring GPS Jelenia Góra przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu jeleniogórskiego oraz właścicieli firm transportowych na terenie całego województwa dolnośląskiego. System monitoringu pojazdów pozwoli nie tylko małym i średnim firmom uzyskać spore oszczędności z ekologicznej jazdy oraz analizy stylu jazdy kierowcy, ale także da bezpieczeństwo osobom prywatnym które zdecydują się na zainstalowanie takiego urządzenia w swoim samochodzie.

system lokalizacji gpsSposób w jaki działają lokalizatory GPS jest prawdopodobnie znany każdemu kto chociaż raz używał urządzenia GPS podróżując chociażby na wakacje. Sygnał wysyłany przez lokalizator GPS jest odbierany przez krążące wokół Ziemi satelity, które ustalają położenie pojazdu i dzięki rozbudowanym mapom wgranym w urządzenie GPS jesteśmy prowadzeni prosto do wyznaczonego celu. Jeśli natomiast chodzi o system monitorowania pojazdów to działanie jest identyczne, z tą różnicą, że satelity wysyłają sygnały do serwera, z którego są pobierane informacje do specjalnej aplikacji. Dzięki temu monitoring samochodów odbywa się w czasie rzeczywistym, ale wszelkie dane są także zapisywane w specjalnych raportach i można je pobrać w każdej chwili co pozwoli na przeanalizowanie stylu jazdy kierowcy oraz wszelkich innych informacji z pojazdów jak chociażby pomiar paliwa w samochodzie, czy temperatura w pojazdach ciężarowych typu chłodnia.

Poznaj jakie możliwości proponuje firma TruckOnline jeśli chodzi o lokalizatory GPS do samochodu. Zobacz z czego możesz skorzystać i jakie zmiany możesz wprowadzić do swojej firmy dzięki wykorzystaniu systemu do monitorowania pojazdów.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla możliwości systemu lokalizacji pojazdów i monitoringu GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Zamość

Monitoring GPS Chełm

Monitoring GPS Ciechanów

 

Monitoring GPS Elbląg

Monitoring GPS Konin

Monitoring GPS Gorzów Wielkopolski

 

Monitoring GPS Kalisz

Monitoring GPS Toruń

Monitoring GPS Wałbrzych

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Jeleniej Górze

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!