YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Gliwice

 

monitoring gps gliwiceSystem monitorowania samochodów w wydaniu Truckonline to nie tylko możliwość korzystania z aplikacji bez konieczności podpisywania umowy, ale zwłaszcza i przede wszystkim nowe spojrzenie na raporty, informacje i wartości dostarczane z samochodów na potrzeby użytkowników.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem systemu monitoringu GPS na swoje potrzeby w firmie transportowej albo wykorzystującej samochody do realizowania swoich celów handlowych sprawdź naszą aplikację do monitorowania pojazdów GPS.

Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i profilu firmy bądź dopasujemy do indywidualnych preferencji. Dobierzemy dobry lokalizator GPS (nadajnik do samochodu) bez konieczności przepłacania.

Utworzymy dla Ciebie konto do zarządzania samochodem lub samochodami w firmie wewnątrz naszej aplikacji. Od tej pory będziesz mógł samodzielnie decydować czego potrzebujesz i za co konkretnie zamierzasz zapłacić np:

- raport drogowy - czyli monitoring samochodów - dostęp do historii tras przejechanych w poszczególnych odcinkach oraz prędkości z jaką została przejechana
- raport tankowań i upustów - czyli kontrola GPS paliwa, kontrola paliwa w firmie - wykaz miejsc gdzie samochody były tankowane wraz ze współrzędnymi geograficznymi oraz godziną. To samo dotyczy ewentualnych upustów i ubytków paliwa w zbiorniku paliwa
- czas pracy kierowców - kontrola kierowców GPS - dostęp do czasu pracy kierowcy oraz przerw w pracy
- ecodriving - system wspomagający doskonalenie jazdy i sposobu jazdy kierowców w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów i większych oszczędności w firmie wykorzystującej środki transportowe. Ecodriving pokaże zachowania kierowcy do skorygowania w celu zwiększenia ekonomicznej jazdy i pozwoli pozbyć się niewłaściwych nawyków. EcoDriving daje również możliwość wprowadzenia rankingu kierowców w firmie dzięki czemu będziesz mógł nagradzać najlepszych za efektywną i ekonomiczną jazdę.

gps w samochodzieDługoletnie doświadczenie i ciągła praca oraz modyfikowanie i ulepszanie naszego systemu monitorowania pojazdów gps pozwoliło nam z sukcesem stosować nasze rozwiązania do różnych pojazdów i profili firmowych w zależności od Waszych upodobań oraz wykorzystywanych samochodów czy środków transportowych.

Nie jest nam obce:
- monitorowanie łodzi GPS
- monitorowanie maszyn rolniczych
- monitorowanie motocykli, skuterów i rowerów
- monitorowanie aut z wypożyczalni
- monitorowanie samochodów osobowych
- monitorowanie samochodów ciężarowych
monitoring maszyn budowlanych
- monitoring samochodów komunalnych (śmieciarek, pługopiaskarek)

Sprawdź nasze rozwiązania. Zadzwoń lub napisz, a my zajmiemy się resztą i pomożemy dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie naszego systemu na Twoje potrzeby.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitorowanie pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Bełchatów

Monitoring GPS Kołobrzeg

Monitoring GPS Świnoujście

 

Monitoring GPS Wałcz

Monitoring GPS Hrubieszów

Monitoring GPS Słupsk

 

Monitoring GPS Tomaszów Lubelski

Monitoring GPS Warszawa

Monitoring GPS Zielona Góra

 

Wypróbuj Monitoring GPS we Wrocławiu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!