YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Gdańsk

 

Monitoring GPS GdańskMonitoring samochodu GPS Gdańsk – czyli TruckOnline dla mieszkańców i firm zarejestrowanych w miejscowościach: Gdańsk, Gdynia, Sopot - trójmiasto - województwo pomorskie.

Identyfikacja przedmiotów RFID

Rozwój technologii RFID pozwala na zastosowanie jej do identyfikacji między innymi koszy na śmieci opróżnianych przez śmieciarkę.

Jak to działa? Na tylnej części monitorowanego pojazdu instaluje się antenę nadawczo-odbiorczą odbierającą sygnał od urządzenia umieszczanego na pojemniku na śmieci. Tutaj panuje zasada, że urządzenie instalowane w pojeździe z lokalizatorem GPS może kosztować kilka tysięcy ale czytane identyfikatory nie powinny być droższe niż kilka złotych. Rozwiązanie - monitorowania pojemników na śmieci - jest wykorzystywane przez przedsiębiorstwa komunalne.

Sprawdź system monitorowania pojazdów TruckOnline bez umowy i żadnego przymusu. Sam dobieraj raporty, które są potrzebne i płać wtedy kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz.

Monitorowanie GPS w ramach systemu TruckOnline to swoboda dobierania informacji w zależności od polityki i potrzeb twojej firmy.

lokalizatory gps samochodoweWprowadź:

- Ecodriving czyli analizę stylu jazdy kierowców! Poprzez ranking kierowców swojej firmie premiuj najlepszych analizując ich styl jazdy,
- Kontrolę GPS paliwa - popraw monitorowanie paliwa w aucie poprzez monitorowanie pojazdów GPS. Zestawiaj raporty tankowań z dokumentami źródłowymi. Od tej pory przejrzystość gospodarki paliwowej będzie jeszcze lepsza i dokładniejsza.
- Lokalizację GPS. Weryfikuj raporty przejechanych tras oraz monitoruj czas pracy kierowców,
- Jazdę aut w strefie. Weryfikuj czy samochody firmowe jeżdżą w wyznaczonej przez Ciebie strefie i przypadkiem nie są używane do celów prywatnych,
- System identyfikacji kierowców,
- Łatwe zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych - jeśli taki masz profil swojej firmy.

Analizuj raporty i wprowadzaj ulepszenia w swojej firmie. Zadzwoń i porozmawiaj z nami. Dobierzemy dobry lokalizator GPS/ nadajnik do Twojego samochodu i przedstawimy ofertę na współpracę z nami.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [systemu monitorowania GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Wrocław

 

Monitoring GPS Biała Podlaska

Monitoring GPS Bielsko Biała

Monitoring GPS Tarnów

 

Monitoring GPS Przemyśl

Monitoring GPS Nowy Sącz

Monitoring GPS Krosno

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Gdańsku

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!