YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Chełm

 

monitoring gps chełmMonitoring GPS Chełm pomaga w kontrolowaniu pojazdów wszystkim kierowcom z miasta Chełm, powiatu chełmskiego oraz wszystkim właścicielom przedsiębiorstw zarejestrowanych w województwie lubelskim. System lokalizacji pojazdów w aplikacji TruckOnline to niezwykle przydatne rozwiązanie, szczególnie dla dużych firm transportowych, która posiada spory tabor pojazdów, gdzie kontrolowanie ich bez urządzeń takich jak monitoring samochodu jest praktycznie niemożliwy.

lokalizowanie pojazdówZarządzanie flotą pojazdów, chociaż jest stosunkowo młodym wynalazkiem, to znalazło odbiorców nie tylko w firmach transportowych ale także wśród osób prywatnych, którzy chcą zapewnić swoim samochodom większe bezpieczeństwo przed kradzieżą. W takich samochodach zamontowane lokalizatory GPS wysyłając sygnały skutecznie daje znać gdzie aktualnie ów pojazd się znajduje. Poza funkcją jaką jest namierzanie GPS, system monitorowania pojazdów pozwala także na kontrolowanie wielu innych elementów, które mają ogromne znaczenie jeśli chodzi o styl jazdy kierowcy i pracę samochodu.

Wśród czynników, które mogą być dzięki takiemu urządzeniu monitorowane, warto wyróżnić pomiar paliwa w baku. Dzięki temu możemy mieć pewność jaka ilość paliwa została tak naprawdę zużyta. Pomiaru takiego można dokonywać instalując jedno z poniższych rozwiązań:
- monitoring paliwa za pomocą pływaka
- monitorowanie poziomu paliwa przez szynę CAN
- kontrola paliwa przez przepływomierz
- monitoring poziomu paliwa przez sondę paliwową.

Funkcji podstawowych i dodatkowych jest sporo i w zależności od tego czego oczekujemy od systemu takie też warto wybrać, by kontrolowanie pracy kierowców i ich pojazdów było wygodne i intuicyjne.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla systemu lokalizacji pojazdów i monitoringu gps] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Ciechanów

Monitoring GPS Elbląg

Monitoring GPS Konin

 

Monitoring GPS Gorzów Wielkopolski

Monitoring GPS Kalisz

Monitoring GPS Toruń

 

Monitoring GPS Wałbrzych

Monitoring GPS Tarnobrzeg

Monitoring GPS Suwałki

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Chełmie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!