YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Bydgoszcz

 

Monitoring GPS BydgoszczMonitoring GPS Bydgoszcz, Toruń to nasza oferta kierowana do właścicieli przedsiębiorstw z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Dla firm z tego rejonu abonament 19,90 zł netto za pozycję GPS i proste zestawienie tras.

Sygnalizacja zatrucia kierowcy

Monitorowanie pojazdów GPS dla kierowcy. Mamy rozwiązania, które pomagają sygnalizować zatrucie śpiącego w kabinie kierowcy. System analizuje stężenie gazów w kabinie i po jego przekroczeniu powiadamia odpowiednie służby, dzwoni pod wybrany numer telefonu lub wysyła alarmowego SMSa. Tego typu rozwiązanie jest wykorzystywane przez kierowców pojazdów ciężarowych dla których kabina pojazdu to nie tylko miejsce pracy ale także sypialnia. System monitoringu pojazdów jakim jest TruckOnline to doskonałe narzędzie przydatne w każdej firmie, która wykorzystuje w swojej działalności samochody różnych kategorii. Innowacyjne podejście do wielu rozwiązań oraz przejrzysty obraz historii w postaci raportów to szczególny wyróżnik naszej aplikacji.

Decydując się na nasz system monitorowania pojazdów nie musisz podpisywać wiążącej umowy ponieważ z nami pracują tylko Ci, którzy przekonali się do naszego rozwiązania. Nie zatrzymujemy naszych klientów na siłę umowami o współpracy i wysokości abonamentu. W TruckOnline sam zarządzasz swoim portfelem. W ramach swojego konta wykonujesz doładowania otrzymując fakturę. Sam zarządzasz funkcjonalnościami pojazdu. Uruchamiasz raporty wtedy kiedy są one Tobie rzeczywiście potrzebne. Przyświeca nam idea jaką przekazujemy "Zostań Świadomym Użytkownikiem. Płać za Dodatkowe Raporty Wtedy Kiedy Tego Potrzebujesz".

nadajnik gps do samochoduNasz system lokalizacji GPS pojazdów umożliwia nie tylko monitorowanie samochodu.

W łatwy sposób można sprawdzić i uzyskiwać:
- raport przejechanych/ przebytych tras,
- informacje z jaką prędkością pojazd się poruszał,
- system identyfikacji kierowców,
- zarządzanie pracą przedstawicieli,
- raport tankowań i upustów paliwa,
- raport o sposobie jazdy kierowcy.

Sprawdź nasz system monitoringu GPS. Od tej pory kontrola kierowców GPS, kontrola zużycia paliwa i kontrolowanie floty aut stanie się bardziej przejrzyste.

Wprowadź Ecodriving - system doskonalenia oszczędnej jazdy kierowców. Popraw styl jazdy kierowców i premiuj najlepszych za oszczędną jazdę autem. Zamiast karać nagradzaj. Pokaż jak pozbyć się starych nawyków jazdy autem, które przekładają się na niepotrzebne zużycie samochodu i generują niepotrzebne i nieuzasadnione koszty.

Monitoring samochodu, ecodriving w wydaniu TruckOnline i system monitorowania pojazdów bez umowy to doskonałe rozwiązanie pozwalające poznać, opanować i wdrożyć nowe zasady i jakość w każdej firmie.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitoring GPS kierowcy - nie daj się uśpić] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Białystok

Monitoring GPS Łódź

Monitoring GPS Szczecin

 

Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Rzeszów

 

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Biała Podlaska

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Bydgoszczy

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!