YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Białystok

 

Monitoring GPS BiałystokMonitoring GPS Białystok to nasza oferta dla posiadaczy firm zarejestrowanych w stolicy województwa podlaskiego – Białystok.

Podłączenie systemu monitorowania GPS do cyfrowego tachografu

Mit połączenia z magistralą CAN bardzo długo królował na rynku wyważając wszystkie drzwi do pobierania informacji. Jak już handlowiec wymawiał słowo CAN, mieliśmy nadzieję na komplet wiarygodnych danych z pojazdu. Okazało się jednak, że nie we wszystkich pojazdach jest ich komplet a i jakość pozostawia wiele do życzenia. Podobnie sprawa wygląda z podłączeniem do cyfrowego tachografu. Jeśli handlowiec obiecuje to podłączenie, sprawdźmy przede wszystkim czy obiecana funkcja będzie działała w całej naszej flocie. Może się okazać, że tylko 10% tachografów ma taką możliwość a co więcej ilość pobieranych informacji może się diametralnie różnić od oczekiwań.

monitoring samochoduInformacje, które można pobrać z cyfrowego tachografu za pośrednictwem plików DDD:
- dane z karty kierowcy pierwszego i drugiego (archiwizacja plików z karty),
- dane z cyfrowego tachografu (archiwizacja plików z tachografu),
- aktualny status pracy kierowcy pierwszego i drugiego (praca, odpoczynek, jazda, dostępność),
- identyfikator kierowcy pierwszego i drugiego.

Monitoring do samochodu TruckOnline to doskonałe rozwiązanie dla każdego użytkownika - nie tylko firmy, ale każdej osoby indywidualnej (właściciela pojazdu).

Monitoring auta pozwoli w łatwy i prosty sposób zorientować się nie tylko gdzie znajduje się nasz pojazd w czasie rzeczywistym, ale również poprzez dostęp do wygenerowanych raportów, w okresie wcześniejszym, będziemy mogli zorientować się co było kiedyś.

W zależności od środków jakie chcemy na ten cel przeznaczyć dobieramy na Wasze potrzeby dobry lokalizator pojazdu GPS do samochodu skrojony na miarę, którego jesteśmy producentem. System monitorowania pojazdów jakim jest TruckOnline pozwoli nie tylko usprawnić szereg procesów jak: kontrola paliwa gps, śledzenie samochodu GPS, identyfikacja kierowcy, ale również stworzy możliwość oszczędnej jazdy samochodem, premiowania najlepszych kierowców, ekonomiczną eksploatacją pojazdów poprzez funkcję EcoDriving.

Sprawdź TruckOnline - system lokalizacji GPS bez umowy. Uruchamiaj raporty i płać za to, co jest potrzebne i ważne. Sam zarządzaj własnym kontem firmowym. Sam decyduj i płać wtedy kiedy samochody rzeczywiście są używane.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [cyfrowy tachograf] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Łódź

Monitoring GPS Szczecin

Monitoring GPS Poznań

 

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Kraków

 

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Biała Podlaska

Monitoring GPS Bielsko Biała

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Białystoku

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!