YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Lokalizator GPS w samochodzie

 

Lokalizator GPS samochodu daje właścicielowi pojazdu wiele korzyści. Dla prywatnych osób jest zabezpieczeniem przed kradzieżą, umożliwia śledzenie pożyczonego pojazdu, dla firmy jest bardzo przydatnym urządzeniem, które pozwala na kontrolowanie kierowców, a także poprawę organizacji pracy, oszczędności i optymalizację pracy floty.

Lokalizacja pojazdu z gps jest bardzo łatwa. Właściciel może całodobowo śledzić trasę i zużycie paliwa podczas jazdy. Posiadanie gps w samochodzie to w dzisiejszych czasach już standard. Na rynku istnieje wiele firm oferujących urządzenia, jak i usługi montażu, doradztwa.

Lokalizator pojazdów GPS

Kontrola gps pojazdu pozwala m. in. na uzyskanie natychmiastowej informacji o wszelkich nadużyciach, wjeździe do zakazanej strefy, postojach itp. W zależności od zainstalowanego systemu można zyskać przy okazji  wiele dodatkowych ważnych informacji, takich jak ilość zużytego paliwa, czas przejazdu odcinków trasy itd., co jest podstawą do analizy pracy kierowców i wyboru najkorzystniejszej trasy. Właściwości te można wykorzystać także podczas dobierania pracowników do danego rodzaju, czy długości trasy, można przeanalizować styl jazdy, by nagradzać najlepszych kierowców.

Monitoring floty gps to także szansa na zyskanie ważnych informacji, które wpływają na przebieg pracy i jej skutki. Szef ma możliwość przeanalizowania zachowania i jazdy kierowcy w różnych warunkach, a także możliwość doboru innych funkcji potrzebnych w firmie, dodatkowych informacji, np. o warunkach na drodze.

GPS śledzenie pojazdu pozwala ustrzec się przed kradzieżą, a w jej wypadku można szybko odnaleźć pojazd, śledzić jego trasę. Jeśli kierowca wykorzystuje ten sam samochód w pracy i do celów prywatnych, istnieje możliwość wyłączenia urządzenia monitorującego w czasie wolnym od pracy.

Lokalizator GPS samochodu to duża wygoda i przejrzystość planów dla każdego użytkownika samochodu. Dla zarządzającego flotą pojawia się szansa na łatwe zarządzanie, tworzenie map i planów pracy czytelnych i przejrzystych dla kierowców. To także możliwość sprawdzenia w każdej chwili stanu pojazdu, poziomu paliwa.

Lokalizator GPS samochodu od Truck Online

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!