YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

monitoring gps w chmurze- co to takiego?

Chcąc skorzystać, z któregoś z dostępnych na rynku systemów monitorowania GPS warto zwrócić uwagę z jaką technologią mamy do czynienia. W chwili obecnej mamy dwa rodzaje „aplikacji”. Instalowane na komputerze, zwane aplikacjami „klienckimi” oraz aplikacjami Saas, Cloudcomputing lub po prostu aplikacja obsługiwana przez stronę Internetową dostawcy systemu GPS. Warto mieć niezbędne minimum informacji na temat każdej z nich.

Monitorowanie samochodu w "chmurze" - aplikacje.
Wybierz dobry monitoring GPS

Monitoring GPS rodzajeSaaS - Software as a Service, z ang. oprogramowanie jako usługa lub Cloudcomputing – jeden z najbardziej popularnych i wygodnych sposobów udostępniania oprogramowania poprzez przeglądarkę internetową. Eliminuje to potrzebę instalacji i uruchamiania programu na komputerze klienta, a największą zaletą jest możliwość korzystania z aplikacji z dowolnego komputera na świecie posiadającego przeglądarkę i dostęp do Internetu. Aktualizacje wykonywane są po stronie dostawcy systemu GPS, tak więc za każdym razem gdy uruchamiamy aplikację w naszej przeglądarce mamy najnowszą jej wersję.

Aplikacja „kliencka” – zbyt wiele dobrego nie można o nich powiedzieć. Zaczynając od konieczności instalowania na każdym komputerze, na którym chcemy mieć możliwość monitorowania floty GPS, poprzez kompatybilność z systemami operacyjnymi, konieczność aktualizowania aplikacji po naszej stronie aż po pułapki licencyjne. Monitorowanie pojazdów umożliwia korzystanie z aplikacji przez dowolną liczbę użytkowników nie jest równoznaczna z możliwością instalacji aplikacji na dowolnej liczbie urządzeń i odwrotnie, możliwość instalacji na dowolnej liczbie urządzeń nie oznacza, że z aplikacji będzie mogła korzystać dowolna liczba użytkowników.

Wypróbuj Monitoring GPS bez umowy

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.90 (5 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież