YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS pojazdów bez abonamentu?

Za co płacić miesięczny abonament a co jest dostępne za jednorazową opłatę licencyjną? Wszystkie systemy komputerowe, począwszy od systemów operacyjnych, poprzez systemy klasy ERP, CRM czy jakiekolwiek inne aplikacje z których korzystamy w oparciu o serwer dostawcy są płatne bez wyjątku. Koszty są ukryte w cenie zakupu jednorazowej licencji lub w miesięcznej opłacie abonamentowej.

TruckOnline-telemetria-monitoring-gps-bez-abonamentuNie ma mowy o świadczeniu usługi na wysokim poziomie za przysłowiową złotówkę.

Czy są systemy monitoring GPS i zarządzania flotą bez długoterminowych umów? Oczywiście że są.

Jest to TruckOnline! Nie jest sprzedawany w ramach tzw. subsydiowania sprzętu. Klient, który aby skorzystać z produktu jakim jest monitorowanie do samochodu, staje się właścicielem urządzeń instalowanych w samochodzie a miesięczną opłatę wnosi tylko za korzystanie z usługi. Chociaż na rynku zdecydowana większość dostawców rozwiązań zarządzania flotą chce związać klienta na jak najdłużej, TruckOnline jest dostawcą, który przy umiarkowanej cenie sprzętu zawiera z klientem umowę na czas nieokreślony z możliwością rozwiązania takiej umowy w każdej chwili.

Klient sam wybiera zestaw funkcji z których będzie korzystał i czas przez jaki będą mu potrzebne. Jeśli dana funkcja staje się zbędna, może ją wyłączyć optymalizując tym samym miesięczne koszty utrzymania.

 

Wypróbuj Monitoring GPS bez umowy

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.91 (11 głosów)

Komentarze  

+3 # gość 2015-03-11 19:41
i wszystko jasne. Kiedyś kupiłem jakieś badziewie za zeta i działało tak dobrze jak dobrze za to zapłaciłem - czyli do bani. Teraz nie mam TruckOnline, bo jeszcze was wtedy nie znałem, ale mam inny bardzo drogi system i co? Wreszcie działa. Tym co dziadują życze powodzenia! Mnie się znudziło po 6 miesiącach, co więcej była to firma z pierwszych stron google i miało być zajebiście !!!

Widziałem TruckOnline u kolegi. On jest zadowolony bo ma spokój. Może będzie więcej takich jak wy to będzie wszystkim lepiej. Cześć!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież