YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

 

 

FINDER - Monitoring Magistrali w Systemie GPS

 

FINDER Monitorowanie GPS

Finder to moduł przeznaczony parametryzacji systemu TruckOnline do odczytu danych z magistrali cyfrowych w ramach systemu monitorowania, dzięki czemu lokalizacja pojazdów GPS jest możliwa w każdym samochodzie. Moduł zajmuje się poszukiwaniem wszystkich niezbędnych informacji w komputerze pojazdu w taki sposób, aby były jasne i pewne. TruckOnline rozbudowana platforma, która może odbierać dane z magistrali CAN monitoring pojazdów osobowych, ciężarowych jak również maszyn budowlanych. Do przykładów lokalizatora GPS, odbierającego dane z CANbus należy profesjonalne urządzenie telemetryczne, jakim jest lokalizator GPS LX1.

FINDER - parametryzacja danych przeznaczonych do systemów monitorowania i lokalizacji GPS

Urządzenia do monitoringu mają nawet kilkaset możliwych ustawień pozwalających na odczyt danych z pojazdu wyposażonego w magistralę CAN. Tutaj na pomoc przychodzi moduł FINDER.

FINDER to moduł odpowiedzialny za monitorowanie magistrali CAN i dopasowanie programu lokalizatora GPS do danych telemetrycznych pojazdu.

W przypadku lokalizatora GPS LX1, instalacja urządzenia sprowadza się do podłączenia czterech przewodów i naciśnięcia przycisku. Urządzenie – lokalizator GPS - dopasuje swoje ustawienia do magistrali CAN pojazdu automatycznie eliminując pomyłkę instalatora.

 FINDER GPS w systemie TruckOnline

 

Zobacz jak działa FINDER GPS w ramach TruckOnline

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.95 (11 głosów)