YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Monitoring i kontrola paliwa poprzez przepływomierz

Systemy Monitorowania Pojazdów wyposażone są w szereg elementów, które pomagają w ogólnej kontroli pojazdów czy to w dużej firmie transportowej, czy w samochodach prywatnych. Monitorowanie paliwa to jedna z funkcji, które pozwalają na dokładny pomiar paliwa w użytkowanym pojeździe. Sposobów na taki pomiar jest wiele, między innymi sonda paliwowa, szyna CAN lub przepływomierz, odpowiedzialny za monitorowanie gps paliwa w ten sam sposób co sonda lub CAN.

Przepływomierz to urządzenie instalowane w obwodzie monitorowanego układu paliwowego w taki sposób, aby zmierzyć ilość paliwa podanego do silnika jak również sprawdzić, ile wraca niezużytego do monitorowanego zbiornika tzw. powrót paliwa. Pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych pomiarów z dokładnością dochodzącą do 0,001 litra.

Pomimo tego, że cena jest wysoka, instalacja bardzo skomplikowana jest to urządzenie, które pozwala najdokładniej monitorować paliwo i rozliczyć ilość zużytego paliwa. Na wynik pomiaru nie ma wpływu typ maszyny czy sposób jej eksploatacji. Przepływomierz nie wskaże jednak miejsca tankowania czy kradzieży paliwa. Rozliczenie polega na zestawieniu faktur zakupowych do faktycznego zużycia paliwa.

Dla kogo przepływomierz:
- maszyny budowlane, rolnicze.

Wypróbuj Monitoring GPS paliwa

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.83 (3 głosów)