YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Eco Driving - ekologiczna jazda

 

Jazda ekologiczna, czyli Eco Driving, to oszczędna, płynna i bezpieczna jazda. W Europie Zachodniej i w Skandynawii ten rodzaj jazdy stał się już normą. Eco Driving ma swoje zasady, których powinien przestrzegać kierowca. Przede wszystkim musi odpowiednio ruszać i zmieniać biegi oraz zatrzymywać samochód.  Jazda powinna być spokojna a zużycie paliwa znacznie mniejsze. Podczas Eco Drivingu również wolniej zużywają się części samochodu, takie jak hamulce, sprzęgło, zawieszenie. Szczegóły ekologicznej jazdy można poznać na specjalnych kursach w szkołach nauki jazdy.

Monitorowanie pojazdów GPS

Eco Driving sprawdza się w używaniu samochodu w firmie, jak i do celów prywatnych. Monitorowanie paliwa umożliwia kontrolę spalania na każdym etapie trasy samochodu. Na podstawie raportów można porównywać zużycie paliw, można też mieć kontrolę nad  nadużyciami, czy wykryć kradzież. Kontrola gps paliwa odbywa się z pomocą innych urządzeń, takich jak sondy paliwa, które mogą być umieszczone w baku. Można też podpiąć samochód do szyny informatycznej CAN.

System monitorowania pojazdów jest uzależniony od możliwości technicznych pojazdu i indywidualnych potrzeb. Można dobrać ofertę pod kątem propozycji rozwiązań, jak i ceny, wyszukując w internecie różnych propozycji za pomocą specjalnych wyszukiwarek. Uzupełniając formularz, w który wpisuje się podstawowe dane, można porównać oferty różnych producentów.

Flota gps to wygoda i bezpieczeństwo dla właściciela firmy, jak i zarządzających pojazdami. Posiadanie monitoringu pojazdów praktycznie eliminuje możliwość nadużyć, kradzieży paliwa, czy całego pojazdu, a także pozwala na zoptymalizowanie pracy i wymierne oszczędności. Analiza danych umożliwia właściwe planowanie pracy i stałą kontrolę nad flotą i przebiegiem pracy.

Nadajnik gps – cena urządzenia jest bardzo różna, zależna od wielu czynników i właściwości. Ceny zaczynają się już od kilkuset złotych. Klient ma duży wybór, na rynku znajdują się lokalizatory różnych firm o bardzo różnym zakresie działania. Warto skorzystać tutaj z fachowego doradztwa  i wybrać najwłaściwszy dla siebie system.

Systemy monitorowania pojazdów od Truck Online

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!