YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Czas pracy kierowcy

Poprzez podłączenie systemu TruckOnline do dedykowanego złącza w urządzeniu typu cyfrowy tachograf uzyskujemy informacje na temat danych pierwszego lub drugiego kierowcy jak również czasu ich pracy. TruckOnline jest gotowy do analizy obsady jedno lub dwuosobowej w interwałach dobowych. TruckOnline w sposób ciągły ONLINE analizuje ile czasu pracy pozostało Twoim kierowcom do PAUZY.

Monitoruj czas pracy kierowcy w swojej firmie wykorzystując system monitorowania pojazdów GPS w wydaniu TruckOnline! Kontrola czasu pracy kierowcy od tej chwili zajmie zaledwie kilka chwil.

System monitoringu GPS ułatwia wszystkim użytkownikom rozliczenie czasu pracy kierowcy oraz jego monitorowanie. Dzięki naszej aplikacji będziesz mógł łatwo sczytywać dane z cyfrowego tachografu. System Monitorowania GPS - TruckOnline współdziała ze wszystkimi tachografami, które są zgodne z normą zdalnego pobierania plików (VDO-Siemens, ACTIA, EFAS, Stoneridge). Zdalny odczyt nie wymaga umieszczenia w tachografie karty przedsiębiorstwa. Autoryzacja odbywa się zdalnie przy pomocy czytnika kart podłączonego do komputera użytkownika.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem systemu lokalizacji pojazdów gps i zamierzasz wprowadzić go w swojej firmie transportowej zadzwoń do nas, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszystkie wątpliwości.

Wybierz TruckOnline system monitorowania pojazdów GPS bez umowy!

czas-pracy-kierowcy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (9 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież