YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

CARSHARING / FLEETSHARING / auto na minuty

 

carsharingAutomatyczna wypożyczalnia

Carsharing  jest usługą  współdzielenia pojazdu, w której możliwe jest wypożyczanie samochodu (motocykla,  skutera, etc.) na krótki czas, np. na minuty. Dla klientów z sektora B2C, którzy sporadycznie tylko korzystają z pojazdu, a także dla osób, które okazjonalnie chciałyby mieć dostęp do pojazdów i/lub użytkować samochód osobowy z innego segmentu rynku lub samochód dostawczy, bez konieczności: zakupu pojazdu, ubezpieczenia, tankowania, czy mycia użytkowanego pojazdu.

Jest on też alternatywą dla posiadania samochodu w miastach, gdzie do większości miejsc dostać się można za pomocą transportu publicznego, na piechotę czy rowerem, a pojazd potrzebny jest nam okresowo czy sporadycznie. Dodatkowo usługa zawiera często opłacone miejsca parkingowe (dla stref płatnego parkowania) oraz wydzielone, dedykowane miejsca parkingowe np. w centrach miast, czy w centrach handlowych.

Carsharing znacznie wpływa na zmniejszenie ruchu drogowego oraz zanieczyszczeń środowiska zapewnia liczne korzyści transportowe, środowiskowe czy społecznościowe. Pojedynczy pojazd udostępniony w usłudze zastępuje 13 do 17 pojazdów prywatnych, "uwalniając" dodatkowo deficytowe miejsca parkingowe. 

W Polsce ma się dobrze i rozwija się bardzo dynamicznie a Lincor ma w tym znaczący i awangardowy udział. Jako partner technologiczny firmy Traficar - pierwszej w Polsce oferującej usługi carsharingowe wynajmu swobodnego ("free floating") wspólnie wprowadziliśmy szereg rozwiązań wyróżniających nas na tle konkurencji min.:
- nasz wynajem oferowany jest jako free-floating i umożliwia odbiór i pozostawienie samochodu w dowolnym, prawnie dozwolonym miejscu w mieście,
- system Traficar pozwala na szybki wynajem za pomocą telefonu, całkowicie bezobsługowo, a sama rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut.

Wynajem auta na minuty z Traficar

carsharing   auto na minuty   fleetsharing

Ponadto oferujemy inne rozwiązania biznesowe oparte o model współdzielenia pojazdów i carsharing.

Dla klientów z sektora B2B, proponujemy Fleetsharing, wynajem na minuty  pojazdów "poolcar" w systemie otwartym lub zamkniętym, gdzie flota pojazdów dostępna tylko dla danej firmy.

Fleetsharing możemy zrealizować na naszej dedykowanej flocie i/lub na flocie pojazdów firmy klienta (np. montaż systemu  na samochodach służbowych firmy z możliwością  korzystania z aplikacji Traficar).

 

Monitoring GPS Truck Online

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!