YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Wrocław

 

Monitoring GPS WroclawMonitoring GPS Wrocław oferta także dla mieszkańców miasta Wrocław, miasta na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce. Funkcje systemu monitorowania GPS skierujemy do przedsiębiorstw, firm nie tylko z województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Jesteśmy dla Państwa we wszystkich województwach.

- Jak zidentyfikować kierowcę w samochodzie?
- Kto zużywa paliwo i przemierza kolejne kilometry? Kontrola paliwa w firmie.

Identyfikacja kierowcy pozwala na rejestrację osoby prowadzącej pojazd. Jest to jedna z najczęściej używanych funkcji dodatkowych systemu monitorowania Identyfikacja kierowcy występuje na rynku jako pastylka DALLAS, w formie karty RFID jak również może być interfejsem do odbierania danych z cyfrowego tachografu D8. W pojazdach, w których cyfrowy tachograf nie jest zainstalowany musimy wyposażyć się w dodatkowy czytnik identyfikatorów kierowcy. Poza wygodą lub kosztami instalacji w konsekwencji mamy otrzymać identyfikator kierowcy lub kierowców aktualnie przebywających w pojeździe. Na tej podstawie uzyskujemy inne spojrzenie na zarządzanie flotą pojazdów GPS.

Identyfikacja kierowcy pozwoli na kontrolę paliwa i sprawdzenie kto go zużywa najwięcej w kontrolowanej flocie pojazdów.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitorowanie pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Tarnobrzeg    

Monitoring GPS Tarnów

Monitoring GPS Toruń

Monitoring GPS Wałbrzyc

Monitoring GPS Warszawa     

Monitoring GPS Wrocław

Monitoring GPS Zamość

Monitoring GPS Zielona Góra

 

Wypróbuj Monitoring GPS we Wrocławiu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!