YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Tarnobrzeg

 

monitoring gps tarnobrzegMonitoring GPS Tarnobrzeg to propozycja firmy TruckOnline dla właścicieli pojazdów, zamieszkujących w Tarnobrzegu oraz posiadających przedsiębiorstwa tak na terenie powiatu tarnobrzeskiego jak i całego województwa podkarpackiego. Sama instalacja monitoringu floty GPS to jedno, ale dopiero w specjalnie zsynchronizowanej aplikacji możemy zobaczyć co tak naprawdę takie lokalizatory GPS potrafią.

Aby móc w pełni korzystać z systemu monitoringu GPS należy zalogować się w aplikacji TruckOnline, do której mamy dostęp zaraz po zamówieniu. Od tego momentu mamy dwie możliwości pobierania wszystkich dostępnych danych z czytnika zainstalowanego w samochodzie. Pierwsza z nich to aplikacja na urządzenia mobilne jak smartfony czy tablety oraz program do pobrania i używania na komputerze stacjonarnym. Jest to wygodna opcja ze względu na to że kontrolowanie floty jest możliwe z każdego miejsca. Istnieje jednak druga opcja, która również pozwala na działanie w każdym miejscu z dostępem do internetu, tyle że nie jest wymagana instalacja żadnego programu. System monitorowania pojazdów GPS zapewnia w tym przypadku możliwość korzystania z aplikacji online, czy tak zwanej chmury, w której zapisywane są wszystkie dane.

To, którą z opcji wybierzemy jest zależne tylko i wyłącznie od nas. Warto jednak poznać zalety tak jednej jak i drugiej opcji i chociaż każda z nich działa na podobnej zasadzie, archiwizując informację i udostępniając je w czasie rzeczywistym, to działanie każdej z nich dobrze jest wcześniej przetestować.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [pomiar paliwa i monitoring naczep gps] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Częstochowa

Monitoring GPS Elbląg

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Gorzów Wielkopolski

Monitoring GPS Jelenia Góra

Monitoring GPS Kalisz

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Tarnobrzegu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!