YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Szczecin

 

Monitoring GPS SzczecinMonitoring samochodu GPS Szczecin – jeśli jesteś z największego miasto województwa zachodniopomorskiego – Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Monitoring GPS Video

Monitoring GPS VIDEO czyli przekazywanie obrazu online z pojazdu stało się już hitem 20 lat temu, kiedy to ówczesny dystrybutor włoskiego produktu do lokalizacji pojazdów GPS pokazywał poklatkowy obraz transmitowany z monitorowanego pojazdu. System monitoringu VIDEO był oparty na analogowej telefonii komórkowej NMT i wysyłał dane za pomocą telefonu komórkowego NOKIA 720. Dla tych co nie pamiętają, to była taka „walizka” ze słuchawką o wadze około 2 kilogramów :). Telefon był instalowany w bagażniku a kamera do monitorowania VIDEO we wnętrzu pojazdu. Niewiele to miało wspólnego z zabezpieczeniem i miniaturyzacją, ale kto wtedy spodziewał się, że pojazd może mieć zainstalowany system monitorowania GPS lub tym bardziej monitoring VIDEO.

Dzisiaj monitoring GPS już nie dziwi a raczej jest standardem. Przesyłanie czarno białych zdjęć z pojazdu w dobie technologii LTE trąca myszką. Dostawcy systemów lokalizacji GPS na rynku potrafią po odebraniu sygnału alarmowego włączyć automatyczny podgląd wnętrza pojazdu w kolorze w dzień lub w całkowitej ciemności jako obraz czarno biały. 

Sprawdź GPS do samochodów TruckOnline. Nowoczesny system monitorowania pojazdów bez umowy dla każdego użytkownika. Śledzenie GPS pojazdu, lokalizacja samochodu w czasie rzeczywistym, kontrola gps pojazdu poprzez weryfikowanie informacji z danymi w raportach z poprzednich okresów, monitorowanie samochodu przy komuterze lub poprzez aplikację mobilną w każdej chwili, kontrola pojazdu online i kontrola zużycia paliwa, system identyfikacji kierowców oraz możliwość zarządzania pracą przedstawicieli handlowych. To zaledwie część istoty naszego systemu monitorowania pojazdów.

Każdego uczestnika zachęcamy również do sprawdzenia systemu wspomagającego Ecodriving! Sprawdź i przekonaj się jak to działa. Doskonalenie techniki prowadzenia samochodu to oszczędności, które prędzej czy później powstaną w firmie. Po co wydawać pieniądze na niepotrzebne naprawy, przeglądy i ponadnormatywne zużycie paliwa. Lepiej wprowadzić ranking kierowców i doceniać tych, którzy przyczyniają się do powstawania oszczędności poprzez prawidłową eksploatację samochodów.

Zadzwoń do nas lub napisz, a my dobierzemy do Twojego samochodu odpowiedni lokalizator gps, którego jesteśmy producentem oraz pomożemy go założyć w samochodzie przez uprawnionych instalatorów.

Lokalizacja samochodu będzie się odbywała według Twoich oczekiwań i preferencji. Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

System monitoringu pojazdów GPS

Monitoring GPS Video

 

Sprawdź nasze rozwiązania [monitorowanie pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Katowice

Monitoring GPS Kielce

Monitoring GPS Konin

Monitoring GPS Koszalin

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Krosno

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Szczecinie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!