YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Rzeszów

 

Monitoring GPS RzeszowGPS Monitoring Rzeszów to oferta TruckOnline dla mieszkańców stolicy województwa podkarpackiego i siedziby władz powiatu rzeszowskiego. Dla firm powyżej 20 pojazdów, z tego rejonu proponujemy 10% zniżki na wybrane usługi systemu monitorowania pojazdów TruckOnline

Czy w systemach zarządzania flotą GPS jest możliwe skanowanie dokumentów i ich natychmiastowa wysyłka?

Profesjonalny lokalizator GPS do samochodu LX1 przeznaczony do zarządzania flotą pozwala na wykorzystanie skanera mobilnego jako przenośnego biura. Kierowca monitorowanego pojazdu może zeskanować dokument w samochodzie a zamontowany rejestrator LINCOR LX1 zajmie się przesłaniem zeskanowanego obrazu do serwera. Nie ma żadnych ograniczeń w ilości przesyłanych dokumentów. W przypadku braku sieci GSM urządzenie telemetryczne magazynuje dokumenty w podręcznej pamięci. Tego typu rozwiązanie pozwala na usprawnienie obiegu dokumentów w firmie.

Jeśli chcesz wiedzieć ile kosztuje, albo ile będzie kosztował gps do samochodu w Twojej firmie lub do Twojego auta, którego jesteś właścicielem zadzwoń do nas lub napisz, a my przygotujemy ofertę na monitoring gps bez umowy.

Monitoring pozycji pojazdu w naszym wydaniu to nie tylko śledzenie samochodu GPS na mapie! To przede wszystkim wiele usprawnień wynikających z raportów w naszej aplikacji, które usprawnią funkcjonowanie każdej firmy jak np:

- kontrola pojazdu online i system lokalizacji pojazdów,
- śledzenie samochodu GPS,
- monitoring samochodu i lokalizowanie pojazdów,
- kontrola spalania paliwa (porównanie raportu tankowań z fakturami zakupu),
- kontrola paliwa w firmie,
- systemy identyfikacji kierowców,
- zarządzanie pracą przedstawicieli handlowych,
- eco driving,

Wszystkie informacje generowane z samochodu do naszej aplikacji - systemu monitorowania pojazdów GPS - są możliwe dzięki poprawnej instalacji nadajnika gps do samochodu. Sprawdź nasze rozwiązanie jakim jest Truckonline - monitoring GPS samochodów dostawczych, osobowych i ciężarowych, motocykli, motorowerów i rowerów.

Wprowadź nasz system monitorowania pojazdów, a dzięki niemu szereg usprawnień do zarządzania flotą pojazdów bez umowy. Sprawdź eco driving i wykorzystuj go w praktyce nie tylko do oszczędnej jazdy autem, ale również oszczędności w firmie. Premiuj najlepszych kierowców, którzy się do tego przyczyniają.

 

Sprawdź rozwiązania [systemu zarządzania flotą pojazdów GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Częstochowa     

Monitoring GPS Elbląg

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Gorzów Wielkopolski     

Monitoring GPS Jelenia Góra

Monitoring GPS Kalisz

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Rzeszowie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!