YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

Monitoring GPS Oświęcim

 


monitoring gps oświęcimJeśli prowadzisz firmę, która wykorzystuje samochody na potrzeby prowadzonej działalności albo całkowicie główny profil firmy obejmuje transport, przewóz towarów i zastanawiałeś się nad tym aby wprowadzić system monitorowania pojazdów gps sprawdź TruckOnline - aplikację, która pozwoli dopasować informacje zaciągane z pojazdów na potrzeby sprawniejszego działania w Twojej firmie.

Lokalizacja pojazdów GPS dzięki aplikacji TruckOnline pozwoli na:
- namierzanie gps - ustalenie poruszania się samochodów w czasie rzeczywistym oraz da wgląd w historię przejechanych tras.
- śledzenie pojazdu - sprawdzenie czy samochody/ auta są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, a więc czy są używane do celów firmowych czy również do prywatnych.
- kontrolę czasu pracy kierowców,
- pomiar paliwa - monitorowanie i kontrolę zużycia paliwa (magistrala CAN/sonda/przepływomierz).
- prawidłowy monitoring gps - ponieważ nasza aplikacja współpracuje z lokalizatorami GPS, których jesteśmy producentem. Dobieramy je na potrzeby każdego samochodu, użytkownika oraz potrzeb raportowania zdarzeń zachodzących w obrębie każdego auta, które mają być przydatne w firmie.

Zamów monitoring do samochodu w swojej firmie. Zrób test i wykorzystaj system monitorowania pojazdów bez podpisywania umowy! Nasza system jest aplikacją dobrowolną i nie zmusza żadnego z użytkowników do zachowywania czasu trwania na korzystanie.

W ramach swojego konta firmowego utworzonego w obrębie naszej aplikacji sam zarządzasz poszczególnymi funkcjami i raportami przy każdym samochodzie. Płać za informacje wtedy kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz. Aktywuj raporty jak auta firmowe rzeczywiście jeżdżą! Wydawaj swoje środki na to co jest rzeczywiście potrzebne i z czego korzystasz. Zostań świadomym użytkownikiem samochodów w firmie! 

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla lokalizacja pojazdów gps i kontrola pomiaru paliwa] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Częstochowa

Monitoring GPS Elbląg

Monitoring GPS Gdańsk

Monitoring GPS Gorzów Wielkopolski

Monitoring GPS Jelenia Góra

Monitoring GPS Kalisz

Wypróbuj Monitoring GPS w Oświęcimiu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!