YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Opole

 

Monitoring GPS OpoleMonitoring auta GPS Opole – to oferta dla wszystkich Państwa, którzy mają zarejestrowaną firmę na Nizinie Śląskiej – w mieście Opole.

Współpraca lokalizatora GPS z cyfrowym tachografem

Tylko niektóre typy cyfrowych tachografów i do tego z nowym oprogramowaniem pozwalają na pobranie kompletu danych ze swojej pamięci (pliki DDD). Pozostałe pozwalają wyłącznie na odczyt aktualnego statusu i identyfikatora kierowcy.

W przypadku podłączenia do tego urządzenia trzeba zwracać uwagę nie tylko na komplet informacji ale także na ich dostępność na postoju. Podłączenie rejestratora do magistrali która usypia po wyłączeniu stacyjki powoduje, że dostępność danych jest ograniczona tylko do czasu w którym kierowca ma uruchomiony silnik. Jeśli wyłączy stacyjkę i np. zmieni status pracy – rejestrator nie zarejestruje tego stanu. Cena tego rozwiązania jest bardzo zróżnicowana. W niektórych firmach urządzenia były gotowe do podłączenia do wszystkich portów i każdego rodzaju tachografu a niektórzy dostawcy życzą sobie dodatkowych opłat niekiedy przekraczających 1500 PLN.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla możliwości cyfrowego tachografu i lokalizacji GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Katowice

Monitoring GPS Kielce

Monitoring GPS Konin

Monitoring GPS Koszalin

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Krosno

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Opolu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!