YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Nowy Sącz

 

 

monitoring gps nowy sączMonitorowanie pojazdów GPS Nowy Sącz jest przeznaczone dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego oraz dla właścicieli firm w całym województwie małopolskim, gdyż to właśnie dla nich system monitorowania pojazdów GPS jest istotnym rozwiązaniem, dzięki któremu wprowadzić będą mogli spore zmiany w zarządzaniu swoją firmą i kontrolowaniu pracy wszystkich swoich kierowców.

Obecnie system monitoringu pojazdów GPS może pochwalić się dużą ilością przydatnych funkcji/raportów, które pomogą usprawnić pracę całej floty pojazdów. Lokalizatory GPS/ nadajniki GPS do samochodu naszej produkcji umożliwiają kontrolę pracy konkretnego kierowcy i jego pojazdu w czasie rzeczywistym co w połączeniu ze specjalną aplikacją umożliwia sprawdzanie nie tylko tego gdzie w danej chwili znajduje się nasz pojazd. Sprawdź TruckOnline - system monitorowania pojazdów bez umowy. Nasi konsultanci przedstawią po rozmowie taki wariant współpracy jaki zadowoli każdego właściciela auta. Poprzez dostęp do panelu klienta sam możesz uruchamiać raporty i poszczególne funkcje za które zapłacisz dopiero wtedy kiedy uznasz, że będą one potrzebne. Monitoring GPS pozwala bowiem także na weryfikowanie pracy kierowcy i progresu jaki następuje podczas wykonywanego zlecenia. W ten sposób pracodawca ma szczegółowy raport z całego dnia pracy z dokładnością do godziny w jakiej na przykład towar został dostarczony do klienta.

Dzięki funkcji ecodriving możesz dokonywać analizy sposobu jazdy kierowcy i dążyć do obniżenia kosztów eksploatacji pojazdów czyli oszczędnego sposobu prowadzenia samochodu. Funkcja ta umożliwi m.in wprowadzenie w firmie rankingu najlepszych kierowców i premiowania ich. Monitoring GPS jest skuteczny we wszystkich rodzajach pojazdów zarówno w samochodach osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Nasi klienci wykorzystują go również motorowerach, motorach, skuterach i rowerach elektrycznych a także łodziach. Swoje zastosowanie znalazł także w rolnictwie jako system monitorowania maszyn rolniczych, a także w transporcie budowlanym jako monitoring maszyn budowlanych. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu produktem, to skontaktuj się z TruckOnline, a odpowiemy na każde pytanie i udzielimy szczegółowych informacji na temat lokalizatorów GPS.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [dla monitoringu floty GPS i systemu lokalizacji pojazdów] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Biała Podlaska

Monitoring GPS Białystok

Monitoring GPS Bielsko-Biała

Monitoring GPS Bydgoszcz

Monitoring GPS Ciechanów

Monitoring GPS Chełm

 

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Nowym Sączu

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48 22) 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!