YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Lublin

 

Monitoring GPS LublinMonitoring GPS Lublin to oferta TruckOnline skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw z województwa lubelskiego. W swojej ofercie systemu monitorowania pojazdówkomunikator do porozumiewania się z kierowcą.

Wyświetlacz do komunikacji z kierowcą

Przesyłanie do kierowcy pojazdu zakresu obowiązków na dany dzień lub trasy jaką powinien się poruszać stało się już faktem. Lokalizator GPS wraz ze zintegrowanym wyświetlaczem i klawiaturą zapewniają dwustronną komunikację. Po co takie urządzenie w dobie komunikacji GSM/SMS?

SMS lub rozmowa telefoniczna oczywiście jest dobrą alternatywą, ale proszę pamiętać, że tego typu urządzenie pomoże zweryfikować pracę kierowcy w sytuacji w której pojawia się problem np. niepodjętego ładunku. Może kierowca jest niewinny a zawiódł fleet manager lub system informatyczny. Aby udzielić na takie pytanie jasnej odpowiedzi musimy po prostu „wiedzieć”. Komunikatory pozwalają poza podstawową komunikacją z kierowcą typu SMS z raportami doręczenia i przeczytania, na wysyłanie zleceń z punktami pośrednimi realizacji: wysłano zlecenie -> kierowca przeczytał -> zlecenie rozpoczęte -> w trakcie realizacji 20% ... 60% … 80% -> zrealizowane. To bardzo rozbudowane narzędzie w połączeniu z dobrym systemem zarządzania flotą umożliwia stworzenie elektronicznej karty drogowej.

Pamiętaj, że komunikator powinien być połączony z urządzeniem w pojeździe. Jeśli dostawca oferuje urządzenie jako dodatkowy tablet z kartą SIM, zastanów się czy system jest w stanie połączyć informację generowaną przez tablet z tym co rejestruje lokalizator GPS w pojeździe.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [GPS monitoring i lokalizacja] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Przemyśl

Monitoring GPS Radom

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Suwałki

Monitoring GPS Szczecin

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Lublinie

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!