YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Katowice

 

Monitoring GPS KatowiceMonitoring GPS Katowice – nasza odpowiedź na oferty dla firm zarejestrowanych we wschodniej części Górnego Śląska, województwa śląskiego - miasta Katowice.

Zabezpieczenie korka wlewu paliwa

Pomiary poziomu paliwa za pośrednictwem sond paliwa i pływaka nie zabezpieczają przed kradzieżą paliwa np. na postoju. Produkt, który w chwili obecnej staje się tak samo popularny jak sonda paliwa jest zabezpieczenie wlewu paliwa. Urządzenie to informuje nie tylko zarządzającego flotą, ale opcjonalnie również kierowcę, kiedy wlew paliwa został otwarty. Zaopatrzone w sitko antykradzieżowe zapobiega możliwości spuszczenia paliwa. Bardzo istotnym elementem jest atest na szczelność wg. Normy Eurpejskiej nr. 34 Warto również nadmienić, że oprócz zastosowania w ciągnikach siodłowych zabezpieczenie korka wlewu paliwa znalazło zastosowanie w autobusach, wózkach widłowych, maszynach roboczych, agregatach. 

Sprawdź TruckOnline - nasz system monitorowania pojazdów GPS bez umowy. Wprowadź rozwiązanie w firmie jakim jest monitorowanie i lokalizacja pojazdów GPS. Dostep do raportów jaki daje nasz - system lokalizacji pojazdów - generowanych w oparciu o dane pozyskiwane z pojazdów firmowych / indywidualnych przy użyciu lokalizatórów GPS naszego autorstwa pozwoli nie tylko wyłapywać niezgodności ale również w porę reagować na nieprawidłowości. Dzięki naszej aplikacji zawsze będziesz miał dostęp do danych historycznych i bieżących. W  każdej  chwili  sprawdzisz  i  porównasz  ze sobą różne informacje. 

Dzięki naszym rozwiązaniom wiele procesów stanie się łatwiejsza:
- monitoring i kontrola zużycia paliwa - raport tankowań wykrytych w aplikacji porównasz z dokumentem źródłowym (fakturą dostarczoną przez kierowcę), 
- kontrola kierowców gps - porównasz czas jazdy kierowcy oraz jego postojów, 
- GPS monitoring - z jaką prędkością poruszał się Twój pojazd i który kierowca nim jechał, 
- monitorowanie pojazdów GPS - w jaki sposób pojazd był eksploatowany (czy nie był za bardzo przeciążany), 
- lokalizacja samochodów - gdzie znajduje się auto w czasie rzeczywistym - czy auto było wykorzystywane do celów służbowych czy prywatnych, 
- monitorowanie pojazdów gps - czy auto poruszało się po wyznaczonej strefie czy znajdowało się w zupełnie innym miejscu - niezgodnie ze swoim przeznaczeniem.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [lokalizacja GPS pojazdów i monitoring GPS] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Poznań

Monitoring GPS Przemyśl

Monitoring GPS Radom

Monitoring GPS Rzeszów

Monitoring GPS Suwałki

Monitoring GPS Szczecin

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Katowicach

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!