YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Monitoring GPS Białystok

 

Monitoring GPS BiałystokMonitoring GPS Białystok to nasza oferta dla posiadaczy firm zarejestrowanych w stolicy województwa podlaskiego – Białystok.

Podłączenie systemu monitorowania GPS do cyfrowego tachografu

Mit połączenia z magistralą CAN bardzo długo królował na rynku wyważając wszystkie drzwi do pobierania informacji. Jak już handlowiec wymawiał słowo CAN, mieliśmy nadzieję na komplet wiarygodnych danych z pojazdu. Okazało się jednak, że nie we wszystkich pojazdach jest ich komplet a i jakość pozostawia wiele do życzenia. Podobnie sprawa wygląda z podłączeniem do cyfrowego tachografu. Jeśli handlowiec obiecuje to podłączenie, sprawdźmy przede wszystkim czy obiecana funkcja będzie działała w całej naszej flocie. Może się okazać, że tylko 10% tachografów ma taką możliwość a co więcej ilość pobieranych informacji może się diametralnie różnić od oczekiwań.

Informacje, które można pobrać z cyfrowego tachografu za pośrednictwem plików DDD:
- dane z karty kierowcy pierwszego i drugiego (archiwizacja plików z karty),
- dane z cyfrowego tachografu (archiwizacja plików z tachografu),
- aktualny status pracy kierowcy pierwszego i drugiego (praca, odpoczynek, jazda, dostępność),
- identyfikator kierowcy pierwszego i drugiego.

Monitoring do samochodu TruckOnline to doskonałe rozwiązanie dla każdego użytkownika jakim jest nie tylko firma, ale każda osoba indywidualna/właściciel pojazdu. Monitoring auta pozwoli w łatwy i prosty sposób zorientować się nie tylko gdzie znajduje się nasz pojazd, którego jesteśmy właścicielem w czasie rzeczywistym, ale również poprzez dostęp do wygenerowanych raportów w okresie wcześniejszym będziemy mogli zorientować się co było kiedyś! W zależności od środków jakie chcemy na ten cel przeznaczyć dobieramy na Wasze potrzeby lokalizator pojazdu skrojony na miarę.

 

Sprawdź nasze rozwiązania [cyfrowy tachograf] w pozostałych miastach:

 

Monitoring GPS Katowice

Monitoring GPS Kielce

Monitoring GPS Konin

Monitoring GPS Koszalin

Monitoring GPS Kraków

Monitoring GPS Krosno

 

Wypróbuj Monitoring GPS w Białystoku

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!