YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

 

 

Analiza stylu jazdy kierowcy

W dzisiejszych czasach korzystanie z samochodu, stało się koniecznością tak w życiu prywatnym jak również zawodowym. Jednym z elementów walki ze zmianami klimatycznymi jak również sposobu na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów stał się tzw. ECODRIVING czyli nowoczesny, oszczędny sposób prowadzenia samochodu. Pozwala na optymalne wykorzystanie telemetrii, monitoringu pojazdów i kierowców, nowoczesnych rozwiązań technologicznych zastosowanych we współczesnych pojazdach, zmniejszenie zużycia paliwa, kosztów związanych z eksploatacją pojazdu oraz redukcję poziomu emisji gazów cieplarnianych.

analiza stylu jazdy kierowcy

Dzięki temu działaniu analiza stylu jazdy kierowcy stała się tematem wiodącym na spotkaniach menadżerów i coraz popularniejszym sposobem prowadzenia pojazdu. Dlaczego? Powód jest prosty – poza dbaniem o środowisko naturalne powoduje powstanie sporych oszczędności w portfelu.

Wbrew panującej opinii u energicznych kierowców, ECODRIVING to nie tylko sposób prowadzenia pojazdu a nowy rodzaj kultury na drodze, sposobu reprezentacji naszych firmowych barw w monitorowanych służbowych samochodach jak również zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na drogach.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.55 (11 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież